Život výherce 2,5 miliardy z Pardubicka: Akcie, dluhopisy, nemovitosti...

V Eurojackpotu je více nez 2,3 miliardy korun
Autor: Jessica Lutišanová - 
8. 6. 2018
10:17

Stane se dnes večer další Čech či Moravan miliardářem? Může to tak být! Bude se totiž losovat Eurojackpot a ten činí více než 2,3 miliardy korun. Naposledy se stal boháčem z Eurojackpotu muž z Pardubicka, který vyhrál nejvíce korun v historii českého sázení.

Těžko představitelné 2,466 miliardy korun získal sázející v květnu před třemi roky. O peníze se přihlásil až 26 dnů po losování. Údajně čekal, až opadne mediální zájem. A jak si bohatství užívá?

„Viděli jsme ho naposledy, když si převzal výhru. Předali jsme mu kontakty na finanční poradce a psychology. Od té doby se neozval a my ho kontaktovat nemůžeme,“ řekl mluvčí Sazky Václav Friedmann.

Šel na to šikovně

Jenže udržet v utajení takto velké peníze může být oříšek. Podle odborníků se ale výherce zachoval profesionálně. „Nejspíš si nechal peníze poslat do více bankovních institucí. Poradci mu určitě také řekli, aby dal i část do akcií a dluhopisů,“ řekl finanční expert Vladimír Weiss. Pravděpodobně si dal pozor i v oblasti nemovitostí a nenakupoval například drahé zámky. Realitní makléři o něm totiž také nevědí. „Nedá se určit, zda a kolik tento muž investoval. Lidí, kteří nakupují stamilionové nemovitosti, na realitním trhu totiž každý měsíc přibývá,“ vyjádřil se realitní expert Tomáš Kučera z Institutu Chytrý makléř.

Doporučujeme
modern ( 8. června 2018 11:53 )

tak koukujte sázet ať se maj ti praví milionáři, co tenhle hazard provozujou ještě líp! Nemělo by to bejt označený jako reklama, nebo komeční prezentace tenhle článek? Bacha na zákony, bleskáči!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa