Doják ze skutečného života: Hasič konejší malou holčičku v náručí, její máma nabourala s autem

Autor: shp - 
5. 6. 2018
20:40

Tohle není žádný hollywoodský doják, tohle je příběh ze skutečného života. Milý konec mělo neštěstí ve městě Chattanooga ve státě Tennessee. Těhotná maminka se třemi dcerkami se tam vybourala v autě. Naštěstí byl poblíž kapitán hasičů Chris Blazek, který přispěchal na pomoc.

Blazek byl unavený a vyčerpaný poté, co zasahoval u požáru rodinného domku. Jenže vtom přišla zpráva o havárii automobilu na dálnici 58, která se nachází poblíž. Požárník neváhal ani minutu a vydal se na pomoc.

Na místě nalezl se svými kolegy vystrašenou těhotnou maminku se třemi dcerkami na zadním sedadle. Bylo jim od čtyř měsíců do sedmi let. „Matka byla hysterická, protože měla bolesti břicha a zad,“ vzpomíná Blazek.

Obě starší holčičky byly v pořádku, ale miminko také hystericky vřeštělo. Vzal jsem ji proto z její sedačky a udělal rychlou prohlídku, jestli je v pořádku,“ vypráví kapitán hasičů. Holčička nebyla zraněná a v mužném náručí se jí líbilo.

Rychle si položila hlavičku na moje rameno. Krátce poté, co jsem si uvědomil, že mí lidé mají vše pod kontrolou, jsem se rozhodl, že si sednu a odpočinu si se svou novou kamarádkou. Ona ihned usnula v mém náručí,“ dodal Blazek.

Hasič se věnoval holčičce do doby, než na místo přijeli další příbuzní. Fotka Blazeka obletěla svět a lidí jsou jí dojatí. „Za všechny hasiče, o tomhle to je,“ okomentoval ji hrdinný hasič. Je to prostě kníratý frajer.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa