Matka dala na internet fotku syna (†12) v otevřené rakvi: Chce tak bojovat proti šikaně

14. 3. 2018
19:39

Zdrcená žalem se odhodlala k neobvyklému činu. Zarmoucená maminka na internet umístila snímek svého syna (†12) v otevřené rakvi poté, co si vzal život kvůli šikaně na škole. Chce tak bojovat proti tyranům, kteří jejího syna k činu dohnali.

Oběšeného Andrewa (†12) našel minulý týden jeho starší bratr (15) v tátově garáži. Chlapec v dopisu na rozloučenou napsal, že si bere život kvůli stupňující se šikaně na základní škole v americkém Southavenu. Podle rodiny se na Andrewa tyrani zaměřili poté, co se přiznal k bisexualitě.

„Hodně se svojí sexuální orientací vnitřně bojoval. Pak konečně přišel s tím, že si myslí, že je bisexuál. Myslím, že to tu šikanu zesílilo,“ přiznal televizi WREG táta Matt Leach. „Z toho, co jsem slyšela, mu nadávali, že je tlusťoch, odporný a úplně k ničemu,“ přidala matka s tím, že se její syn bál chodit i na záchod, protože tam na něj tyrani čekali.

Rodiče u syna po sebevraždě našli hned několik dopisů na rozloučenou, což ukazuje, že o činu přemýšlel delší dobu. Matka se snažila šikanu vyřešit s učiteli, ale přišlo jí, že škola nemá zájem cokoliv změnit. „Před pár lety se tu kvůli šikaně oběsila mladá dívka na vodárenské věži. Poté se několik dalších dětí také pokusilo zabít,“ vysvětlila Sheryl. 

Právě proto zdrcená matka vystavila na Facebook fotku svého milovaného syna v otevřené rakvi. „Bylo mu teprve 12 let a vzal si život. Jako matka jsem tím naprosto zdrcená,“ uvedla. „Spolu s bývalým manželem a přáteli nikdy nepřestanu bojovat proti šikaně. Postaráme se o to, že Andy bude vyslyšen a jeho smrt nebude zbytečná,“ dodala.

Doporučujeme
Cyhinax ( 15. března 2018 16:32 )

 Prodia: ty *** jedna co si to dovolujes tady mluvit za hovna , já bych ti takovou střelil ze by ses nestačil divit

sachmat ( 14. března 2018 23:40 )

Solidarita s matkou

majojo ( 14. března 2018 22:18 )

Krucinál, lidi, umřel dvanáctiletej kluk a kvůli odporný šikaně! To jste tak blbí nebo byste se na tom pronásledování s radostí podííeli?

prodia ( 14. března 2018 21:35 )

Tak hlavně, že ve 12ti letech už měl jasno!!! Kdyby se jim to nepodsouvalo jako samozřejmost být homouš, tak ani neví co to znamená!!! Bože ten svět je fakt sodoma gomora!!! Může za to společnost, ne ti smradi, kteří šikanovali! Společnost, která toto všechno dovolila!!!

DzouheIe ( 14. března 2018 21:07 )

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa