Zdrcený vdovec hledá ztracený foťák: Má na něm poslední snímky své ženy

Autor: dce - 
6. 3. 2018
05:33

Smutné přání sdílel na sociálních sítích Jan Kráčmer. Jeho otec před více jak půl rokem ztratil na Borské přehradě fotoaparát. Tehdy ovšem netušil, jak cenný pro něj bude. Jsou na něm totiž poslední snímky jeho manželky Libuše, která před několika dny zemřela na rakovinu. 

Janovi zemřela maminka Libuše letos v únoru na rakovinu prsu. Poslední dny s manželkou si Janův otec zaznamenal na fotoaparát, jenže ten bohužel ztratil. "Dne 24. srpna 2017 ztratil můj otec na Borské přehradě v Plzni fotoaparát - Panasonic Lumix 8,1 Mpx - stříbrné barvy s kartou 16Gb v černém molitanovém obalu - fotoaparát položil na střechu (u řidiče) a rozjel se v 19:45 hodin. Foťák spadl na parkovišti (viz foto na fotomapě označené zde!!!), ve 20:20 se vrátil a foťák nenašel," popsal Jan na Facebooku.

Libuše Pospíšilová byla mimo jiné také sólistkou divadla J. K. Tyla v Plzni. I když už je to víc jak půl roku od té doby, co foťák zmizel, Jan doufá, že se podaří najít alespoň paměťovou kartu, která nese pro jeho otce cenné fotografie. "Na kartě jsou snímky z protonového centra v Praze, muzikálu Kleopatra, Noc opery z Lochotína a z psího dne v borském parku se Srstkou atd."

Za kartu, popřípadě celý aparát nabízí odměnu 2.000 korun a doufá, že se nálezce najde. Pokud máte o fotoaparátu nějaké informace, které by mohly vést k jeho nalezení, ozvěte se Janově otci Petrovi na telefonu: 792 222 824 nebo e-mailu: petrkráčmer@seznam.cz

Zdrcený vdovec hledá ztracený foťák: Má na něm poslední snímky své ženyZdrcený vdovec hledá ztracený foťák: Má na něm poslední snímky své ženy | 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa