Tři sestry jsou na světě: V Plzni se narodila trojčátka!

Autor: ljš - 
3. 1. 2018
20:46

Ella, Ema a Anna. Tahle tři zlatíčka se narodila před Vánoci v plzeňské fakultní porodnici. Šťastným rodičům se tak rodina pořádně rozrostla, doma totiž mají ještě dvouletého syna Matýska.

Holčičky se mamince Michaele narodily 20. prosince. Ella vážila 2,35 kg, Emma 2,30 kg a nejmenší Anička 2,05 kg.

Trojčata obrátila rodině život naruby. Před Vánocemi čekalo rodiče a dvouletého Matýska stěhování do většího bytu v Dobřanech, kde žije také babička dětí, jejíž pomoc teď bude velmi potřebná. Holčičky tak doma přivítal velký pokoj, ve kterém je všechno třikrát.

Ačkoli jsou holčičky pro okolí rozpoznatelné hlavně podle oblečení, šťastná maminka už ale rozdíly vnímá. „Elinka je vybíravá a o všem dlouho přemýšlí, je menší, ale zároveň kulatější. Emička a Anička jsou jednovaječné a jsou o něco rychlejší než Elinka. I když působí jako štíhlé atletky, jakmile dostanou mléko, okamžitě baští,“ řekla pro nemocniční web.

VIDEO: Paterčata na srazu vícerčat

Video Paterčata na srazu vícerčat - Tomáš Koníček, Lukáš Červený
1080p 720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
buban ( 4. ledna 2018 19:02 )

No kterýms dojel-založili snad sbírku na paterčata?Ti založí možná tak společnost na oje.bá.ní sociálního systému v Česku.I když,vlastně tu zakládat ani nemusí,bo každé kofoly,která se neumí ani podepsat,se každá dávkařka na úřadu práce bojí,jako čert kříže.

buban ( 4. ledna 2018 18:53 )

Proč pod článkem o narození trojčat zatím ještě majority dáváte fota paterčat minority,která sociální systém stále jen vysává a ničím do něj nepřispívá?Nemluvě o tom,že ani rodiče či prarodiče toho vícečetného vrhu nepracují,jen sedí doma na (_Y_) a nastavují ruce na dávky.

Cinklma ( 4. ledna 2018 15:49 )

Tak uvidíme,kdo pomůže této paní!!!samozřejmě nikdo... Tak šup uveřejněte taky číslo účtu pro tuto rodinu !!!! Určitě se najde spousta lidí co raději pomohou této mamince !!! Dětem í mamince přeji hodně sil a pevné zdraví!

jardavozembouch ( 4. ledna 2018 15:31 )

tatinka z te radosti asi ozivuji doted jestli se holky jednou vdavat ve stejny cas, tak si poradne protahnou srajtofli no, hlavne at holciny, stejne jako jina detatka, vyrostou ve zdravi do krasy.

zkratik ( 4. ledna 2018 12:49 )

cikáni by měli založit sbírku

Zobrazit celou diskusi
Další videa