Zvrat v životě Markéty (40), kterou popálil manžel: Tyranovi dala sbohem!

Autor: aba - 
21. 11. 2017
15:07

O hororvý závěr oslavy narozenin se postaral manžel čtyřicetileté Markéty. V červnu ji po návratu polil vařící vodou z konvice a ta skončila v nemocnici. Nejprve si na soudu vymohla zákaz přiblížení a teď konečně přišlo vysvobození - rozvod!

Markéta M. slavila své čtyřicáté narozeniny. Po oslavě se vracela zpátky do zahradního domku v Hrobě spolu se svým manželem Romanem M. Uložila se do postele, když v tom přišel útok. Žárlivý manžel ji polil vařicí vodou z konvice.

Markéta dala fotky své popálené tváře na facebook a proti Romanovi se zvedla vlna kritiky. Veřejnost tyrana odsoudila a Markéta si na soudu vymohla zákaz přiblížení na padesát metrů. Útok však zanechal stopy.

„Stále užívám antidepresiva a jsem pod kontrolou psychiatra. Když chodím do práce, cítím se ale lépe," prozradila v srpnu Blesku Markéta. Její život se ale konečně obrací k lepšímu. Tragédie ji posílila, našla cenná přátelství a tyrana se definitivně zbavila. "Od úterý jsem rozvedená, máme rozdělený i majetek," řekla Markéta serveru tn.cz.

"Bylo hodně zvláštní se zase vidět," komentovala rozvodové stání. Žádost o rozvod podal Roman, ne ona. Podle Markéty to bylo prostě proto, že se stihl na soud obrátit dřív. Potřeboval totiž prý majetkové vyrovnání, aby mohl začít shánět byt.

Co se týče napadení v létě, byl Roman obviněn, prozatím je ale vyšetřován na svobodě. "Ta věc je stále v šetření, ještě není stanovený ani termín soudu," uzavírá Markéta. Za útok muži hrozí až deset let vězení.

Video: Ve čtyřech letech málem uhořela. Dnes se vidí krásná a jizvy jsou pro ni požehnáním

Video Ve čtyřech letech málem uhořela. Dnes se vidí krásná a jizvy jsou pro ni požehnáním - https://www.youtube.com/watch?v=-wQUK2en9NA
720p 360p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
..krakonos500 ( 22. listopadu 2017 09:09 )

Už tady něco bylo a zmizelo to.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa