Dívce (8) urval výtah ruku. S krvácejícím pahýlem běžela kilometr za maminkou

Osmiletá Archana Tale přišla při děsivé nehodě o ruku.
Autor: shp - 
13. 10. 2017
11:02

Byla to malá nehoda, která skončila tragicky. Indické dívence Archaně Tale (8) se zasekla bota mezi podlahou a výtahem v budově školy. Když se ji pokusila vyndat, výtah se rozjel a urval jí ruku. Silně krvácející dívenka utekla s pahýlem domů, kde zaťukala v klidu na dveře a pak vše řekla mamince.

Vyděšená máma Mina i ostatní příbuzní se sebrali a odvezli ji do nemocnice. Vůbec však v šoku nepostřehli, že dívce chybí ruka. A to i když jim zraněná školačka Achrana řekla, že o ni při šílené nehodě přišla.

Archana začala chodit na hodiny pedagogie. Byla šťastná, že se tam dostala. Z toho, co nám řekla, se její bota zachytila mezi výtahem a podlahou. Když se ji snažila dostat ven, výtah se náhle rozjel a uvěznil ji levou ruku," řekl strýc Navit Kharpade.

Byla při vědomí, když s námi jela do nemocnice. Uvědomili jsme si, že jí chybí ruka, až když se po ní začali shánět doktoři,“ dodal strýc. Archanu museli vzít do horší nemocnice, protože si jako chudá rodina nemohli lepší péči finančně dovolit.

Museli jsme jí levou ruku amputovat nad loktem. Dítě je ve stabilizovaném stavu a podstoupí dále léčbu na ortopedickém oddělení,“ řekl doktor Avinash Supe. Školačka má smůlu, že se ruku nepodařilo najít včas a zpátky přičíst.

Podívejte se na příběh blogerky, která nemá ruce ani nohy a parádně se líčí:

Video Blogerka nemá ruce ani nohy a líčí se jako modelka - instagram.com/kaitlyndobrow
720p 480p 360p 240p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
PrinceznaNaHrasku ( 19. prosince 2017 13:55 )

Musím souhlasit, když jsem si váš komentář četla tak jsem šla hned výtah skontrolovat, máme taky kone takže to bude asi v pořádku.. Ale je to hrůza když víte že jinde se jen třeba jistotu bezpečí nemají...

leoss ( 1. prosince 2017 10:51 )

Je to hrůza co se děje, chudák holka. Vím že jde o cizí zemi, ale říkám si, co kdyby se to stalo u nás... myslím s tím výtahem... my máme doma výtah kone už nějakých pět let a zatím nebyl žádný problém, člověk si pak říká jaké má štěstí když všechno funguje jak má...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa