Paterčata museli rozdělit! Matka promluvila o náhlé změně v rodině | Blesk.cz

Paterčata museli rozdělit! Matka promluvila o náhlé změně v rodině

Autor: ljš - 
11. 10. 2017
09:50

V červnu oslavila milovická paterčata čtvrté narozeniny, a tak se začátkem září vyrazila poprvé do školky. Protože jejich maminka Saša Kiňová ví, jak těžké je pětici špuntů zvládnout, když jsou pohromadě, rozhodla se, že budou chodit do dvou různých tříd.

„První měsíc chození do MŠ mají paterčata za sebou. Děti se do školky každý den těší, a tak není problém je ráno dostat z postelí,“ uvedla maminka paterčat Saša.

Prozradila také, že děti spolu čas ve školce netráví, protože jsou v různých skupinách. „Rozdělení do dvou tříd se osvědčilo dobře. Cestou ze školky si děti povídají, co v které třídě dnes dělaly,“ vysvětlila a poděkovala učitelkám za jejich milý přístup.

Rodina paterčat nyní funguje ve zcela novém režimu. Se čtvrtými narozeninami dětí totiž přišla o pečovatelky, které chodily do domácnosti vypomáhat s různými pracemi každý den vždy na hodinu a půl. Dál k nim sice bude na 20 hodin týdně docházet pracovnice Rodinného centra Milovice, s její pomocí ale může rodina počítat jen do konce roku.

Zlepšit by se však měla finanční stránka rodiny. Otec dětí Antonín měl totiž od září nastoupit do nové práce. Maminka Saša je bohužel stále na nemocenské, kvůli komplikovanému porodu má řadu zdravotních potíží a musela už podstoupit několik operací.

Video Paterčata na srazu vícerčat - Tomáš Koníček, Lukáš Červený
1080p 720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
1080p 720p 360p
Další videa