Mladík, který nechutně ponížil dívku, která ho milovala: Vyhrožují mé rodině | Blesk.cz

Mladík, který nechutně ponížil dívku, která ho milovala: Vyhrožují mé rodině

Autor: shp - 
12. 10. 2017
10:39

Tak tenhle vtípek nedomyslel. Nebo je on obětí? Nizozemec Jesse Mateman (21) promluvil o krutém vtípku, který měl spáchat na Angličance Sophie Stevenson (24). Tu měl vylákat do svého rodného Amsterdamu, kde se jí vysmál a odkopl ji s tím, že vypadá jako prase. Podle Jesseho jde o nesmysl.

Sophie se seznámila s Nizozemcem v Barceloně letos v srpnu. Tvrdí, že se sblížili a vyspali se spolu. Pak se jejich cesty rozešly, ale oni zůstali v kontaktu. Prý si denně psali a volali a nakonec se domluvili, že do Jesseho zakoukaná Sophie za mladíkem přiletí do Amsterdamu.

Jenže když ze své domoviny odletěla do 650 km vzdálené nizozemské metropole, Jesse se na letišti neukázal. Po dvou hodinách čekání jí konečně přistála na Snapchatu zpráva. „Byla jsi zprasena. Je to jenom vtip,“ napsal jí a vzápětí si ji ihned zablokovat.

Vytáhni prase je hra, v níž chlap vyláká ven ošklivou a tlustou holku. Když jsem viděla zprávu, udělalo se mi špatně,“ vysvětlila Sophie s tím, že byla z ponížení zdrcená. Do Anglie se vrátila hned druhý den a svůj příběh zveřejnila proto, aby varovala ostatní.

Jejího otce to natolik naštvalo, že Jessemu pohrozil, že se s ním v Amsterdamu setká. „Jakmile jsem uslyšel, co se stalo, chtěl jsem tam jet a najít ho. Je to hrozné, když se to stane někomu, ale když se to stane vaší dceři, je to hrozné,“ řekl otec The Sun.

Jesse přiznal, že Sophii zná, ale popřel, že by mezi nimi proběhla nějaká romance, nebo že by jí denně volal. „Celý příběh je vymyšlený. Je to lov čarodějnic. Jsem z toho zničený. Na blogu vyhrožují mým rodičům, sestře i mně,“ prohlásil Nizozemec.

Podívejte se na nechvalně proslulé video s krutým rozchodem:

Video Muž si při rozchodu nebral s partnerkou servítky - Youtube.com
480p 360p 240p

Doporučujeme
dajka123 ( 12. října 2017 21:15 )

Jestli tak dává každému na potkání, jak si ji může ten kluk vážit? Který blb by si běhnu pověsil na krk?

jany ( 12. října 2017 21:06 )

nadrzena slonice co denne bombarduje zpravama pubertaka. blba kombinace

angelika ( 12. října 2017 20:37 )

ano ta holka je sice zmalovana no aco tak je ale co provedl ten krypl ze ji tak to ponížil je to čurak a myslete si co hcete tak to se holce nemá chovat mel ji slušne ríc nemam zájem a mel ji nabídnout na jednu noc Přístřeší a né ji vykopnout a ja mu za to preju at shoří v pekle a at se mu to jednou vrátí Pičusovi bez citnému a vaše nazory jsou mi fuk mel se zachovat jako spravny kluk a ne jako picus picus je picusem zůstane chudak ta holka a věřte že žádne by se to nelíbilo zamilovaná holka nepřemýšlí

balika ( 12. října 2017 13:36 )

Proč? Kdyby se dnešní holky chovaly jako holky a sami nelezly chlapů do postele, tak by se jí to nestalo. Nadržená čubka chlapa nezná a letí za ním, dobře jí tak.

sores ( 12. října 2017 13:18 )

Holka by také už mohla mít rozum ve 24 letech, není to žádná puberťačka.Letí za ním ,nemělo by to být obráceně aby mužský alespoň ze začátku lítal on za ní,snadno mu naletěla!Fakt je chudák ošk.livá i když za to nemůže a navíc se ještě hodně brzy s ním vychrápala!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa