Postižená dívka (†17) chtěla, aby ji matka milovala. Při plastice zemřela

Autor: lm - 
23. 6. 2017
21:18

Sedmnáctiletá Katja, která vyrůstala v sirotčinci, měla celý život jediné přání - poznat svoji matku. Dívce se to nakonec podařilo díky televiznímu pořadu, kde se obě ženy konečně potkaly. Matka jí sice slíbila, že ji vezme zpět, ale jen pod podmínkou, že půjde na plastickou operaci. Katja bohužel při operaci zemřela.

Katja Badaeva se narodila s vážně deformovaným obličejem a doktoři jí navíc dávali jen měsíc života. Její matka Naděžda ji proto odložila do sirotčince v ruském Azovu a dále o ni nejevila zájem. Když Katja dospěla, moc si přála svou matku poznat. Podařilo se jí to, až díky ruské televizní show Pusť govorjat (Nechte je mluvit).

Její matka v pořadu uvedla, že žije v malé vesničce, jejíž obyvatelé by Katju kvůli jejímu vzhledu nikdy nepřijali. Naděžda Katje slíbila, že ji vezme zpět, pokud půjde na plastickou operaci. S vidinou "normálního života" se dospívající dívka svěřila do rukou plastického chirurga Andreje Iščenka z moskevské kliniky. Domů už se ale bohužel nevrátila.

Katja v Moskvě podstoupila několik úspěšných operací, které naprosto změnily její vzhled. "Po poslední operaci Katju postihla náhlá srdeční arytmie a její srdce přestalo tlouct. Nic tomu předtím nenasvědčovalo. Doktoři se ji snažili oživit dvě a půl hodiny. Pitva ukázala, že smrt nenastala vinou lékařů," popsala mluvčí kliniky Irina Makarova.

Matka chirurgy ze smrti své dcery neviní. "Mému dítěti už život nic nevrátí. Před operacemi podstoupila mnoho testů, ale její čas se patrně už naplnil a Bůh si ji vzal k sobě," sdělila. Případem se nyní zabývá i policie.

Video: IKEM provedl poprvé jedinečnou transplantaci: Matka darovala dceři dělohu

Video IKEM provedl poprvé jedinečnou transplantaci: Matka darovala dceři dělohu - Blesk TV
1080p 720p 480p 360p 240p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
oliiiii3 ( 2. července 2017 22:06 )

Ještě aby se chtěla z nemocnici soudit, je ráda že se ji zbavila, jinak by ji neodložila do siročince. Matka k pohledání. Se divím že po nemocnici nechce peníze, možná že by jí jen o to šlo. Co porodila, to měla.

boball ( 26. června 2017 15:42 )

Škoda,že jí někdo neřekl,že opravdová matka by jí milovala i tak

renataren ( 25. června 2017 22:44 )

Musím říci, že doktoři odvedli moc dobrou práci. kdyby si dala ofinu, tak by nikdo nic nepoznal... A matka byla pěkná p.inda...

Monikay ( 24. června 2017 09:44 )

Je to hrozně smutné. Bezvýhradné lásky se nedočkala.

y1xcvbnm ( 23. června 2017 22:35 )

Sedmnáctiletý Katja, která vyrůstala v sirotčinci, měla celý život jediné přání - poznat svoji matku. Dívce se to nakonec podařilo díky televiznímu pořadu tak byl to on nebo ona????

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa