Klausi, vdala se ti exmilenka! Blesk vypátral exprezidentovu letušku

Autor: Vera Renovica - 
21. 4. 2017
05:00

Prezident má milenku. Je to zase letuška. To si špitali lidé před trafikami, když se před deseti lety dívali na titulní stranu deníku Blesk. Kde je konec blonďaté Petře Bednářové (37), která zamotala hlavu tehdejšímu prezidentovi Václavu Klausovi (75)? Podle všeho je z ní vdaná paní a žije normální život…

Klaus, který je od roku 1968 ženatý se současnou velvyslankyní na Slovensku Livií (73), měl pro blond letušky slabost vždy. Před Petrou ho »zaujala« třeba Klára Lohniská (37), o jejichž vztahu Blesk také informoval jako první. Ta je dle posledních informací vdaná v Anglii.

A co Bednářová? Ač svoji romanci se ženou, která pracovala u vládní letky, politik nepotvrdil, před deseti lety, kdy jim poprvé na stopu přišel Blesk, spolu měli být čtvrtým rokem.

Jakmile vše prasklo, Livia zakázala, aby na letech s Klausem Petra pracovala. „Na Klause prý tentokrát křičela, ať alespoň bere ohledy na jejich děti a vnoučata,“ popsali lidé z Pražského hradu dusnou atmosféru. O tom, že nevěra bolí, psala Livia i ve svých pamětech, aniž by ukázala prstem.

Roku 2012 si pak Bednářová s pouhým platem letušky koupila byt za takřka tři miliony korun v rezidenčním areálu u golfového hřiště v Berouně. Smlouva naznačovala, že za vše zaplatila hotově. Ačkoliv její rodiče Blesku tvrdili, že jí na nákup přispěli, hlasy z kuloárů říkaly, že nejvíce pomohl právě solventní amant Klaus.

Fotogalerie Nejzajímavější titulní strany Blesku za 25 let! 174 fotografií

Téhož roku pak byl pár naposledy přistižen – z tenisového areálu Štvanice, kde je Klaus dnes prezidentem tenisového klubu, odcházela Petra s pugétem. Vztah podle všeho záhy skončil.

„Už jsme ji tady neviděli léta a vůbec nevíme, co s ní je. Prý se provdala,“ reagoval na dotaz Blesku Klausův spolupracovník, který si nepřál být jmenován. Oficiální reakci Institut Václava Klause poskytnout nechtěl. Dle našich zjištění je z Petry Bednářové nyní Petra Maruniaková.

A byt na Berounsku už jí nepatří – teď v něm žije bohatý podnikatel. Naopak byt v Praze-Troji má nadále a k němu přibyl domek na Kolínsku. A exprezident? Pořád je ženatý s Livií, která je však v Bratislavě, což mu prý vyhovuje. O soukromí se odmítá bavit a sem tam hodí »očko« po pohledné mladší blondýnce…

25 let ODS: Kritický Václav Klaus…

Video 25 let ODS: Kritický Václav Klaus - Blesk - Jaroslav Šimáček
1080p 720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
flesch2z ( 21. dubna 2017 19:55 )

nanometr Nějak mi nesedí slovo pasivní. Ta příprava asi moc pasivní nebude.

nanometr ( 21. dubna 2017 18:05 )

Klaus je nepřiznaný homosexuál. Nikdy neměl muže. Celý život předstírá heterosexuála. Tak jako spousta mužů jeho generace. Dneska je jiná doba a mladí gayové už nemusejí žít cizí život, ale mohou svobodně žít ten svůj. Anální sex neznamená ušpiněný penis. Pasivní partner se předem připraví, vyčistí a vše proběhne bez toho, co se stalo tobě. A anální sex dělají i heterosexuálové. Poděkuj mi za to, že tě zdarma vzdělávám.

tomik007 ( 21. dubna 2017 17:43 )

Uz sem se lekl ze POSPICZIL

tonny44 ( 21. dubna 2017 16:38 )

Emmmmmmm, Emmmmm, Ale to je opravdůůůů, ale opravdůůůů FAlešná zprávičkááá, já přece miluji úúúúplněěěě, ale úúúplně jinééé, ale opravdu JInééé bytosti...A ženská??? no FŮůůůůj. Opravte si ty informacéééé. Láska není černobíláááá... Proč si vy naivkové myslíte, že moje Lívie pracuje na Slovenskůůů?

mescalin ( 21. dubna 2017 15:19 )

má ptáka od howen tak jaká milenka

Zobrazit celou diskusi
Další videa