Klaus, který je od roku 1968 ženatý se současnou velvyslankyní na Slovensku Livií (73), měl pro blond letušky slabost vždy. Před Petrou ho »zaujala« třeba Klára Lohniská (37), o jejichž vztahu Blesk také informoval jako první. Ta je dle posledních informací vdaná v Anglii.

A co Bednářová? Ač svoji romanci se ženou, která pracovala u vládní letky, politik nepotvrdil, před deseti lety, kdy jim poprvé na stopu přišel Blesk, spolu měli být čtvrtým rokem.

Jakmile vše prasklo, Livia zakázala, aby na letech s Klausem Petra pracovala. „Na Klause prý tentokrát křičela, ať alespoň bere ohledy na jejich děti a vnoučata,“ popsali lidé z Pražského hradu dusnou atmosféru. O tom, že nevěra bolí, psala Livia i ve svých pamětech, aniž by ukázala prstem.

Roku 2012 si pak Bednářová s pouhým platem letušky koupila byt za takřka tři miliony korun v rezidenčním areálu u golfového hřiště v Berouně. Smlouva naznačovala, že za vše zaplatila hotově. Ačkoliv její rodiče Blesku tvrdili, že jí na nákup přispěli, hlasy z kuloárů říkaly, že nejvíce pomohl právě solventní amant Klaus.

Fotogalerie: Nejzajímavější titulní strany Blesku za 25…
174 fotografií

Téhož roku pak byl pár naposledy přistižen – z tenisového areálu Štvanice, kde je Klaus dnes prezidentem tenisového klubu, odcházela Petra s pugétem. Vztah podle všeho záhy skončil.

„Už jsme ji tady neviděli léta a vůbec nevíme, co s ní je. Prý se provdala,“ reagoval na dotaz Blesku Klausův spolupracovník, který si nepřál být jmenován. Oficiální reakci Institut Václava Klause poskytnout nechtěl. Dle našich zjištění je z Petry Bednářové nyní Petra Maruniaková.

A byt na Berounsku už jí nepatří – teď v něm žije bohatý podnikatel. Naopak byt v Praze-Troji má nadále a k němu přibyl domek na Kolínsku. A exprezident? Pořád je ženatý s Livií, která je však v Bratislavě, což mu prý vyhovuje. O soukromí se odmítá bavit a sem tam hodí »očko« po pohledné mladší blondýnce…

25 let ODS: Kritický Václav Klaus…

Video
délka: 01:18
1080p 720p 480p 360p 240p

25 let ODS: Kritický Václav Klaus Blesk - Jaroslav Šimáček

Fotogalerie
49 fotografií