Úžasné! Bezdomovce si vzal do parády kadeřnický salón. Neuvěříte, jaká byla jeho proměna

Autor: aba - 
16. 3. 2017
18:40

Pětapadesátiletý Jose Antonio žije na ulicích Španělska už 25 let. Snaží se přivydělat si nějaké peníze a tak pracuje na parkovišti, kde navádí auta na parkovací místa. A právě tam si ho všimnul majitel vyhlášeného kadeřnického salónu, který se rozhodl změnit mu život.

Dříve býval Jose Antonio elektrikář, pak ale přišel o práci, začal trpět depresemi a skončil na ulici jako bezdomovec. Říká, že se snažil najít si nějakou práci, ale jeho vzhled a oblečení muže, žijícího na ulici, mu nepřinesly nic lepšího, než místo asistenta na parkovišti. 

Majitel kadeřnického salónu potkával Joseho každý den, když přijížděl autem do práce, a protože ho měl rád a věděl, že je to pracovitý muž, rozhodl se mu pomoci a nabídl mu proměnu. Když Jose vešel do kadeřnického salónu, byl to šedivý muž s dlouhými vlasy a vousy, které vypovídaly o letech strávených na ulici.

Pak ale přišli na řadu profesionálové a před okem kamery se udál zázrak. Josemu ostříhali a obarvili vlasy i vousy, vytrhali mu obočí a dali mu nové oblečení. Po několika hodinách práce se z něho tak stal úplné nový muž.

Video Bezdomovec ve Španělsku prošel úžasnou proměnou 
360p 240p

Když se Jose poprvé po proměně viděl, nemohl tomu uvěřit. Nezdálo se mu, že muž, který na něj hledí ze zrcadla, je opravdu on a po tvářích se mu rozlily slzy štěstí. Když poprvé vyšel ven ve svém novém oblečení, začaly se po něm otáčet ženy na ulici, v práci ho kolegové nepoznali a náhodný kolemjdoucí na něj dokonce zakřičel otázku, kde parkuje svoje Ferrari, které by se k někomu takhle vypadajícímu určitě hodilo. 

Video bylo natočeno v roce 2015 a uveřejněno teprve teď, k výročí třetích narozenin kadeřnického salonu, kde se proměna odehrála. Přes noc se stalo hitem internetu a španělské televize muže našly, aby se podívaly, jak žije dnes.

Antonio má stále udržovaný zevnějšek, ačkoli jeho vlasy a vousy už jsou zase šedivé. Pracuje sice stále na tom stejném parkovišti, ale už nežije na ulici a stále sní svůj sen o lepší práci, kterou snad jednou dostane. 

Doporučujeme
marais ( 17. března 2017 09:16 )

Jak bude vypadat, až mu to začne odrůstat? Zase dědek..

fotrpjotr ( 17. března 2017 04:30 )

Ten salón by měl navštívit Vondra.

ukulelec ( 17. března 2017 04:05 )

 Velky kulovy, nikomu pomoct nechteli, jen sami sobe tim, ze si udelaji reklamu. Bezdak se jim hodil do kramu. Pak ho kopli do ***e a papa lala uz te nepotrebujem

an.manchester ( 17. března 2017 03:36 )

 Ok a mohli mu pomoci najit i job jiste by se prace nasla..

Marek456 ( 16. března 2017 23:16 )

To není pravda. Dali mu šanci/odrazový můstek. Na chvíli mu odstranili stigma.Je na něm, jak s tím naloží.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa