Spisovatelku zabila rakovina vaječníků. Muži hledala novou lásku na seznamce

Zemřela americká spisovatelka Amy Krouse Rosenthalová, která se snažila před svou smrtí najít manželovi novou lásku.
Autor: ČTK, bk - 
14. 3. 2017
09:20

Zemřela americká spisovatelka Amy Krouse Rosenthalová, která dojala veřejnost snahou najít před svou očekávanou smrtí manželovi novou lásku. Zemřela v pondělí ve věku 51 let, informovala agentura AP. Rosenthalová trpěla rakovinou vaječníků a v době blížící se smrti sepsala pro svého chotě Jasona profil pro internetovou seznamku, kde ho popisuje všem potenciálním nápadnicím.

„Pokud hledáte zasněného a dobrého společníka, pak Jason je muž pro vás. Má také cit pro maličkosti: degustační lžičky, skleničky, miniaturní sousoší páru sedícího na lavičce, které mi představil jako upomínku na to, jak naše rodina začala,“ napsala mimo jiné umírající žena v textu nazvaném Možná byste si chtěla vzít mého manžela.

Amy Krouse Rosenthal  Amy Krouse Rosenthal | 

Autorka více než 30 knih a několika krátkých filmů věnovala svému manželovi profil jako poslední dárek ke svátku svatého Valentýna. Nechtěla prý, aby manžel, s nímž vychovala tři už dospělé potomky, po její smrti trpěl samotou a doufala, že si profil přečte ta pravá osoba. Zda se Jasonovi nějaká žena po zveřejnění textu ozvala, AP neuvedla.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
ivoadler ( 14. března 2017 09:32 )

Jo, ta hormonální antikoncepce je svinstvo.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa