Šimon (5) zmizel i se dvěma psy: Debora a Leon ho hodiny hřáli ve křoví | Blesk.cz

Šimon (5) zmizel i se dvěma psy: Debora a Leon ho hodiny hřáli ve křoví

Autor: Jan Doležal - 
12. 3. 2017
07:18

Drama se šťastným koncem! Bylo půl sedmé večer a malý Šimon (5) šel před dům vyvenčit dva pejsky. Jenže se dlouho nevracel a nebyl k nalezení. Odstartovala velká pátrací akce! Objevili ho po hodině a půl. Schouleného do klubíčka ho v křoví u lesa celou dobu zahřívali oba pejsci.

Byla středa večer, když Šimonovi rodiče zjistili, že jejich malý syn zmizel. Otec ho přitom krátce předtím viděl postávat u branky spolu s jejich dvěma psy – Deborou a Leonem. 

Vyděšení rodiče synka volali, ale po chlapci jako by se slehla zem. „Celá rodina jsme se okamžitě rozběhli po vesnici, ale nikde nebyl. Ten strach byl k nepřežití,“ popsala včera Blesku Šimonova babička. Otec ohlásil zmizení syna na policii a krátce nato se rozběhla mohutná pátrací akce.

Na místo se sjely policejní hlídky z celého okolí, kriminalisté, psovodi, hasiči i místní lidé. Ti všichni hodinu a půl pročesávali široké okolí a ze vzduchu jim pomáhal i vrtulník.

Byla už tma, když konečně policejní pes zavětřil stopu a v křoví v lese za vesnicí klučinu objevil. Schouleného do klubíčka ho celou dobu zahřívali jeho dva pejsci, se kterými z domova odešel. Ti byli připravení ho chránit i před případnými vetřelci. „Fenka Debora dokonce k němu v první chvíli prý nechtěla pustit ani jeho mámu,“ řekla babička chlapce.

Hocha ihned prohlédli záchranáři. Zjistili, že je nezraněný, a navíc nemá strach. „Ještě se chlubil, že se cestou vyčural a že se vůbec ničeho nebál, protože s ním byli Leon a Debora,“ řekla Šimonova babička a dodala: „Prožila jsem nejhorší chvíle v životě a všem, kteří se na záchraně mého vnuka podíleli, moc děkuju. I když už jsem věděla, že vnuk žije, přesto jsem celou noc nespala. Když teď vidím v televizi, jak policie hledá Míšu z Ústí, už vím, jak musí být její rodině,“ přiznala babička malého cestovatele.

Video Pátrání po pětiletém chlapci na Mladoboleslavsku - Aktu.cz
720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
naidka ( 12. března 2017 08:16 )

Už se stalo. Kuki je Nejpes.

stanislavpolacek ( 12. března 2017 07:33 )

Mám dojem že jsi nás všechny přesvědčil že tím dementem už jsi a zůstaneš až do smrti, to nejde žádným způsobem léči.

ganzanie ( 12. března 2017 07:28 )

S Kukim a Amálkou oprava,to aby altmanku nekleplo už tak zrána

ganzanie ( 12. března 2017 07:25 )

v případě nouze ti půjčím A., určitě se Kukim a Amálkou skamarádí,pes je přítel člověka

ganzanie ( 12. března 2017 06:56 )

altmanko, to byl veřer co?kup si tesilky a mazej do průvodu davová psychozo, TVÉ slaboduché mozkové průtoky ti dávají zabrat i v noci

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa