Povodeň vzala muži živnost, on si vzal život?!

Mnoha lidem vzala povodeň střechu nad hlavou i celé živobytí - ilustrační foto
Autor: INT, hto - 
14. 8. 2010
18:33

Policisté pátrají od sobotního odpoledne po sedmatřicetiletém muži, kterému povodeň zničila v pátek celou živnost nedaleko Chrastavy. Muž měl podle příbuzných od té doby těžké deprese.

Příbuzní se strachují o svého blízkého, který přišel kvůli povodním v pátek o svoji živnost, jež provozoval nedaleko Chrastavy. Obávají se i nejhoršího, protože živnostník upadl v pátek do těžké deprese. Informovala o tom agentura Mediafax.

Policistům se podařilo najít podnikatelův automobil. Díky sledovacímu zařízení, která používají, lokalizovali signál jeho mobilního telefonu, ale na místě nalezli jen mobil. Po muži pátrají policisté zatím bezvýsledně.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
sova13 ( 15. srpna 2010 10:56 )

To je pravda. Blesk by měl víc upozorňovat na ty případy, kdy se zmírněním hmozné nouze může zabránit dalšímu neštěstí. Aby lidé mohli přispívast adresně tam, kde jejich pomoc něco zmůže. Je sice smutné, když někdo ztratí člena rodiny, ale peníze mu ho nemohou nahradit. A pokud ta dotyčná netrpí hmoutnou nouzí, nechápu její zviditelňování a žebrání na úkor těch, kterým nezůstalo nic.

ledva ( 14. srpna 2010 23:29 )

Ano, lidi přišli o vše, to je velká tragedie.Ta paní se jmenuje Voříšková a měla by jste ji nechat být, není ji co závidět.Všichni jsou chudáci a zaslouží obdiv, že se nesloží.I když to bohužel vypadá, že na toho pána toho bylo příliš.Kdo to nezažil, asi nepochopí..

eva56fr ( 14. srpna 2010 20:43 )

je to velka tragedie, lidi prijdou o vse, konecne se pise taky o osudech jinych nez p. Oriskove:Ta na tom bude financne jeste lepe, vsak Blesk vyvolal uplnou hysterii, takze lidi budou posilat, ale ti chudaci o kterych se nepise, maji jen oci pro plac.Redaktori Blesku by meli navstivit primo lidi na miste povodni a psat o lidech obycejnych, jejich osudech, ne o jen o fianncne zajistenych lidech. A hrat na jejich popud na city.Co ty male deti, ktere nemaji nic?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa