»Mlátička« Ondráček si kebab nedá: „Někdo do něj dal jed.“ Museli mu to vysvětlit | Blesk.cz

»Mlátička« Ondráček si kebab nedá: „Někdo do něj dal jed.“ Museli mu to vysvětlit

Autor: base, ČTK - 
6. 6. 2018
18:16

Poslanec KSČM a krajský zastupitel Královéhradeckého kraje Zdeněk Ondráček se vyjádřil na svém Facebooku k otrávenému kebabu. Podle něj za nevolnost lidí, kteří jedli v bistru, mohl jed. Poté se ptal, kde se jídlo vyrobilo a kdo tam jed dal.

Ondráček známý pod přezdívkou „Mlátička“ ve svém příspěvku po oznámení, že byl v kebabu jed, dodal, že lidé jsou z jídla otrávení a mají těžké trávicí problémy.

„Co myslíte, kde se kebab, tedy ten polotovar, vyrobil a kdo tam ten jed dal a proč??? Odpověď se nabízí, ale případem se určitě bude zabývat Policie ČR. Vyčkejme tedy na jejich závěry. Do té doby si kebab určitě nedám. I nadále zůstávám věren vepřovému. Taková krkovice na roštu a k tomu vychlazená dvanáctka...,“ napsal na svůj Facebook Ondráček.

Zdeněk Ondráček na FacebookuZdeněk Ondráček na Facebooku | 

Speciálně Ondráčkovi pak musel lékař vysvětlit, že toxin je produkt bakterie, takže nikdo jed do jídla nepřidal.

Následně příspěvek smazal a dodal, že podle informace rádia Impuls bylo maso špatně skladované, proto lidé dostali otravu. „Zase se mi potvrdilo, nevěř všemu, co vysílají v českých médiích,“ napsal Ondráček na Facebook.

Poslanec KSČM a krajský zastupitel Královéhradeckého kraje Zdeněk Ondráček se vyjádřil na svém Facebooku k otrávenému kebabu. Podle něj za nevolnost lidí, kteří jedli v bistru, může jed.Poslanec KSČM a krajský zastupitel Královéhradeckého kraje Zdeněk Ondráček se vyjádřil na svém Facebooku k otrávenému kebabu. Podle něj za nevolnost lidí, kteří jedli v bistru, může jed. | 

 

Doporučujeme
modern ( 8. června 2018 12:15 )

Dejte komunistickýmu vylízanci internet a takhle to dopadá ...

modern ( 8. června 2018 12:10 )

Zhebni ty debile!

sores ( 7. června 2018 17:55 )

Nemají se češi cpát muslimským žrádlem!!! Oni také nežerou naše vepřové ani omylem a vůbec v létě je nejbezpečnější jíst, sýry,zeleninu,ovoce,saláty zeleninové a brambory. Už tak jsou mladé češi vyžrané až běda.

wp2t ( 6. června 2018 23:21 )

Ty woe, mlátička Wondráček. Viděli jste to video, jak se před pár lety v této nejdemokratičtější společnosti na celém světě,postupujícímu policejnímu kordonu při protiromulanské demonstraci, připletl do cesty vozíčkář s doprovodem?

oxygene.p ( 6. června 2018 20:17 )

Nejím kebab , je to nepoživatelné , hnusné a k zblití.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa