Škromach přišel o věrnou přítelkyni Lucy. Loučil se v krematoriu

Autor: red - 
23. 10. 2017
22:11

Propad ČSSD u voleb o 35 mandátů a i doma černá atmosféra. To byl volební víkend někdejšího senátora a ministra Zdeňka Škromacha. První pracovní den po celostátním hlasování strávil v krematoriu, kde se loučil se svou věrnou přítelkyní Lucy. Fence knírače bylo 11 let. Informoval o tom web TN.cz.

„Je to pravda, Lucy už byla stará, bylo jí jedenáct roků,“ řekl TN.cz Škromach. Dodal, že žal ze ztráty milovaného člena rodiny mu mírní dvě věci. Tou první je, že hodlá urnu s popelem postavit do kotce, kde Lucy přebývala, aby byla fenka stále s ním.

„A také máme ještě jednoho psa, pětiletého jorkšíra. A občas se u nás psů sejde i víc, taková malá smečka. To všechno pomáhá,“ prozradil Škromach, jak se vyrovnává se ztrátou Lucy.

Škromach neobhájil post v Senátu během loňských voleb. Na poloviční úvazek se poté v březnu stal zaměstnancem Generálního ředitelství Úřadu práce České republiky.

Doporučujeme
kukuku ( 24. října 2017 09:36 )

A udělal si selfie s kadáverem ?

pochcanycarmin ( 24. října 2017 08:08 )

Soudruzi za minulého režimu k nám natahali spoustu vietnamských spoluobčanů. Ti mají rádi psy na mnoho způsobů - pečené na kmíně, na mrkvi, grilované, vařené zaživa je obzvlášť chutné, protože trpící zvíře vypouští do masa endorfiny a to je potom delikatesa.

zvonik54 ( 24. října 2017 07:22 )

Přátelé, v lásce ke zvířatům (zvláště k zemřelým, nebo chcíplým?) jste úplně mimo. Lidé si láskou ke zvířatům kompenzují nenávist k lidem obecně proto, že NESNÁŠÍ lidi kolem sebe a svůj vztah navenek k lidem je u nich ryze pokrytecky jako údajně přátelský a tak milují zvířata, poněvadž je lze ovládat lehčeji než lidi. A to se děje specielně u politiků! Jinak k tomu není co dodat.

lesni.vila.samecek ( 24. října 2017 04:30 )

Nazdar debile! Zas máš jinej nick, ty špíno zadlužená? 😂 😂 😂 😂 😂

jen-pro-mne ( 23. října 2017 23:44 )

navštívil ho poserkorejčík Tupio Kadimůra byla tradiční poserkorejská krmě

Zobrazit celou diskusi
Další videa