Zimola cítí šanci: Po volebním debaklu zmínil kandidaturu do vedení ČSSD

Autor: bru/ČTK - 
23. 10. 2017
19:28

Bývalý jihočeský hejtman Jiří Zimola zváží kandidaturu do vedení ČSSD, bude-li mít členská základna zájem. Strana podle něj musí po neúspěšných volbách do Sněmovny projít sebereflexí. Zimola to dnes řekl ČTK po zasedání jihočeského výkonného výboru sociálních demokratů. Ti soudí, že mimořádný stranický sjezd by měl být dřív než v dubnu, jak je plánováno nyní.

Jihočeská ČSSD navrhuje únor a nebrání se ani dřívějšímu termínu. Zimola dodal, že do sjezdu by měli členové vedení zůstat ve svých funkcích.

Připravujeme podrobnosti

Doporučujeme
cenda48 ( 24. října 2017 11:56 )

Teď jsem si přečetl, že prý na svoji příložitost čeká Hašek. A pokud se mu podaří návrat do vedení ČSSD, tak okamžitě naváže spolupráci s Burešem. To už by byla prasárna, která by ČSSD poslala k úplnému dnu. Takže , pane Zimola, o to více vám fandím. Dobytky typu Haška je třeba pohlídat a držet daleko od Prahy.

oldedek ( 24. října 2017 11:27 )

Zjistil jsem, že jsem velký posera, já mít za sebou prokázanou krádež několika miliónů jako Zimola, tak bych z kanálu nevylezl a neculil by jsem se na lidi ani za nic

cenda48 ( 24. října 2017 08:00 )

Pane Zimolo, jděte do toho !!!!!

carmin ( 24. října 2017 05:06 )

lysohhlávku sobotko sbal si saky ,paky, panskou čssd které leze do prd*ele podnikatelským zlodějským špínám tady nechceme , podporujete EU ,USA jste jejich loutky, měli jste hájit zájmy občanů a ne korporací a zbohatlíků , lepší bude když úplně skončíte protože pravicových stran loutek usa a eu tu je ,přes 30 poslali jste vojáky do pobaltí na ruské hranice spolu s havlofašistickými idi*oty ,posíláte banderovským náckům stamiliony místo aby jste ukrajinu označili z fašistickou nezrušili jste soukromé exekutorské mafie a necháváte dál okrádat lidi livchváři katolická církev je kolaborant s nacisty ,držíte tlamy místo aby jste na plnou hubu říkali pravdu čt .čro je havlofašistická mafie prolhaná televize místo aby jste podávali žaloby proti jejím lžím mlčíte a podporujete jejich propagandu mohli jste už v letech 2002 -2006 vládnout s komunisty udělat z čr bohatý stát severského typu místo toho jste se paktovali se zrůdami zbytku ods, unie svobody a kdu sektou fotovoltaiku jste nezastavili ,nezrušili jedovaté potraviny z eu neřešíte , však co at nás tu vytráví fašistická eu odmítáte regulovat ceny plynu, energií, zatímco na slovensku to funguje místo aby jste stíhali kartelové dohody podnikatelských zlodějů tak neděláte v toto nic, dotujete podnikatelské zloděje , místo aby peníze šli přímo do rukou potřených, platíte majitelům lágrů, ubytoven, LDNkdy vypadají jako koncentráky , dotujete stáže podnikatelským zlodějům i pracovní místa .--vy z daní uplácíte podnikatelské zloděje aby zaměstnávali lidi , vy jim platíte pracovní sílu měli jste moc měnit zemi k lepšímu ,nebo přinejmenším upozornovat na zlo tohoto zločineckého systému .místo toho jste toho zla součástí volili jste Klause za prezidenta v době kdy jste měli většinu ve sněmovně pravicová kapitalistická čssd táhni z parlamentu

adalberta ( 24. října 2017 01:02 )

Zimola byl nejlepší hejtman, měli jsme se jako v bavlnce, mladej, moderní, progresívní chlap, českobudějcká nemocnice s nejlepším hospodařením v ČR, nejvíc nových a opravených silnic, nejkvalitnější regionální potraviny.

Zobrazit celou diskusi
Další videa