Zimola cítí šanci: Po volebním debaklu zmínil kandidaturu do vedení ČSSD

Jiří Zimola
Autor: bru/ČTK - 
23. 10. 2017
19:28

Bývalý jihočeský hejtman Jiří Zimola zváží kandidaturu do vedení ČSSD, bude-li mít členská základna zájem. Strana podle něj musí po neúspěšných volbách do Sněmovny projít sebereflexí. Zimola to dnes řekl ČTK po zasedání jihočeského výkonného výboru sociálních demokratů. Ti soudí, že mimořádný stranický sjezd by měl být dřív než v dubnu, jak je plánováno nyní.

Jihočeská ČSSD navrhuje únor a nebrání se ani dřívějšímu termínu. Zimola dodal, že do sjezdu by měli členové vedení zůstat ve svých funkcích.

Připravujeme podrobnosti

Doporučujeme
cenda48 ( 24. října 2017 11:56 )

Teď jsem si přečetl, že prý na svoji příložitost čeká Hašek. A pokud se mu podaří návrat do vedení ČSSD, tak okamžitě naváže spolupráci s Burešem. To už by byla prasárna, která by ČSSD poslala k úplnému dnu. Takže , pane Zimola, o to více vám fandím. Dobytky typu Haška je třeba pohlídat a držet daleko od Prahy.

oldedek ( 24. října 2017 11:27 )

Zjistil jsem, že jsem velký posera, já mít za sebou prokázanou krádež několika miliónů jako Zimola, tak bych z kanálu nevylezl a neculil by jsem se na lidi ani za nic

cenda48 ( 24. října 2017 08:00 )

Pane Zimolo, jděte do toho !!!!!

adalberta ( 24. října 2017 01:02 )

Zimola byl nejlepší hejtman, měli jsme se jako v bavlnce, mladej, moderní, progresívní chlap, českobudějcká nemocnice s nejlepším hospodařením v ČR, nejvíc nových a opravených silnic, nejkvalitnější regionální potraviny.

adalberta ( 24. října 2017 00:54 )

Zimola není žádný zloděj, kde máte nemocnici (možná kromě Prahy) na takové úrovni, že dostanete i oběd, přestože jdete na pouhý tříhodinový pobyt v nemocnici, který je naplánovaný. To je v ČB normální. A ještě se vás sestra zeptá, co si budete přát k obědu? Tohle je pražským politikům trnem v oku, stejně, jako vysoký plat ředitele nemocnice. Jenže pacient tam je pánem, pánové politici.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa