Zeman slavil s tchyní, dortem a grilovaným kuřetem. Co dostal od Ovčáčka, Mynáře a spol.?

Autor: zst - 
24. 9. 2017
16:39

Prezident Miloš Zeman s předstihem oslavil své 73. narozeniny. V Lánech mu gratulovala rodina i nejbližší spolupracovníci. „Jeho den“ je příští čtvrtek, má totiž narozeniny o státní svátek 28. září. Na sociálních sítích se skrze svého mluvčí pochlubil dvoupatrovým dortem. Dostal i zvonek, který bude signalizovat jeho „pauzu na kafe“, „obídek“ nebo „padla“. Další oslavy prý v plánu nemá.

Cukrovka necukrovka, k narozeninám dorty patří. Bílý dvoupatrový s iniciály a českým lvem tak dostal i Miloš Zeman ke svým 73. narozeninám. „Pan prezident obdržel k narozeninám například aktovku, parfém, turistické průvodce po milované Vysočině, kravatu nebo pracovní zvonek,“ přiblížil pro Blesk.cz prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Oslavu měl v neděli s rodinou i nejbližšími na zámku v Lánech.

Zemanův zdravotní stav se propírá v posledních měsících více než jindy. I když se prezident brání, že má „pouze“ kontrolovanou cukrovku a neuropatii nohou, spekuluje se, že je to s ním horší. Takové informace ale Pražský hrad tvrdě popírá. O tom, jak na tom je, promluvil i v pořadu Blesk.cz S prezidentem v Lánech:

Video Miloš Zeman o amputaci nohy a popíjení alkoholu - Blesk TV
1080p 720p 360p

Prezident slaví se svými nejbližšími, mezi kterými podle fotografie nechybí manželka Ivana. Ta ho nedoprovázela na poslední zahraniční cestě do Spojených států, kde se Zeman krátce setkal mimo jiné s Donaldem Trumpem.

Zeman a jeho věrní. Mynář s Alex nechyběli, dcera ano

„Manželka pana prezidenta, její maminka, pan kancléř s chotí (Vratislav a Alex Mynářovi), tajemník pana prezidenta Jaroslav Hlinovský, pan Martin Nejedlý, šéf protokolu Miroslav Sklenář, jeho zástupce Vladimír Kruliš, ředitel Správy pražského hradu Ivo Velíšek a pracovníci ze zámku v Lánech,“ vypočetl rodinné příslušníky i spolupracovníky Ovčáček.

Mezi hosty tak chyběly obě Zemanovy děti – dcera Kateřina i syn David z prvního manželství. „K jídlu se podávalo grilované kuřátko, které má pan prezident rád,“ doplnil hradní mluvčí.


I o svých spolupracovnících hovořil v březnu Miloš Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech:

Video Zeman o Vratislavu Mynářovi a jeho prověrce - Blesk TV
1080p 720p 480p 360p 240p

Video Zeman o Martinu Nejedlém, který nemá pracovní smlouvu - Blesk TV
1080p 720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
socan68 ( 24. září 2017 23:31 )

Jenže ti prezidenti států, které jsi jmenoval, měli na rozdíl od našeho Zemana hlavu a její obsah v pořádku.

mislivec ( 24. září 2017 22:35 )

Tváří se, jakobi tu trapárnu s chovancem ústavu už chtěla mít co nejdříve za sebou.

mislivec ( 24. září 2017 22:32 )

"první dáma" v teplákách stojí za dementem, co dostal dort k čemu vrtejm narozkám - promyňte mi to, ale tak na mně ta fotka působí.

balika ( 24. září 2017 22:28 )

Kvič pse, kvič. Ty se před nás postaviš, ale se zavázanýma očima.

mislivec ( 24. září 2017 22:04 )

Minář je solydní a rovnej chlap. Jako Milošovi spojenci Šlouf, Bureš atd.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa