„Už žádný New York ani Saint-Tropez?“ Trumpové se nechtělo dřít roky v Praze

Autor: Mii - 
12. 9. 2017
15:35

„Nejoblíbenější ex“ současného amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivana Trumpová se ucházela o pozici americké velvyslankyně v Česku. Z nápadu rodačky ze Zlína byl nadšený jak český prezident Miloš Zeman, tak Trump. Své exmanželce řekl, že pokud po místu touží, tak jí ho poskytne. Trumpová to uvedla pro New York Post. Americkým velvyslancem v Česku se nicméně stane Steve King, matka tří Trumpových dětí to odmítla.

V jednu chvíli to Ivaně připadalo jako skvělý nápad. Být americkou velvyslankyní v Česku. Jak Česko, tak Ameriku zná perfektně, je celosvětově známá a vztah obou zemí by se o poznání zlepšil – přece jen je bývalou manželkou současného amerického prezidenta.

Trumpové nic nestálo v cestě. Miloš Zeman se nechal slyšet, že by ji jmenoval. Pražský hrad dokonce oznámil, že by to byla „skvělá volba“. Stejně tak Donald Trump by se jmenováním neměl problém, a dost možná by byl rád. „Můj ex řekl: ‚Ivano, jestli tu pozici chceš, tak ti ji dám,‘“ sdělila Ivana Trumpová na módní přehlídce amerického návrháře Dennise Bassoa.

Bývalá modelka a podnikatelka se ale nakonec rozhodla o diplomatický post neusilovat. Důvod? Musela by změnit životní styl, do čehož se jí nechce. „Musela bych být čtyři roky v Praze, takže žádný New York na jaře a na podzim a Saint-Tropez v létě,“ vysvětlovala Trumpová pro New York Post. „Mám ráda svoji svobodu a volnost, dělat si, co chci, jít kam chci a s kým chci. Tak významnou pozici vlastně nepotřebuju, a navíc je to klasická osmihodinová práce,“ dodala.

„Byla bych dobrá velvyslankyně? Byla, protože dokážu vyjednávat, jsem člověk se zkušenostmi v podnikání a jsem zábavná. Nicméně bylo by to hodně práce, tak jsem řekla, že ne,“ uzavřela vysvětlování Trumpová, která se nedávno upsala ke vzniku knihy o výchově jejích dětí nazvané Vychovávání Trumpů.

Velvyslancem bude King

Americkým velvyslancem v Česku se tak místo Ivany Trumpové stane Stephen King. Nominaci ještě musí potvrdit americký Senát. King vystřídá Andrewa Schapira, který post vykonával od září 2014.

Novým americkým velvyslancem v Česku tak bude bývalý vyšetřovatel FBI se zaměřením na státní korupci, který pochází z jižního Wisconsinu a má bohaté podnikatelské zkušenosti. Sám přiznal, že v Česku nikdy nebyl a česky neumí. Chce se ale česky učit.

Z rozvodu vyšla zajištěná

Ivana Trumpová, rodným jménem Zelníčková, je bývalou modelkou a lyžařkou. S Trumpem se vzali v roce 1977 a mají spolu tři děti – Ivanku, Donalda jr. a Erica.

Rozvod proběhl o 14 let později a doprovázely jej komplikace. Podle Ivany byl její bývalý manžel notorickým lhářem a už když byli spolu, se setkával se svojí pozdější manželkou Marlou Maplesovou. S Trumpem se ale nakonec dohodli, že Ivana dostane 350 milionů v hotovosti, několik nemovitost, a alimenty v hodnotě 7,5 milionu na děti. Pro sebe navíc ročně dostávala 8,7 milionu.

VIDEO: Spokojenost nepanuje ani v Trumpově aktuálním vztahu se Slovinkou Melanií. Nechtěla se s ním vodit za ruku.

Video Melania Trump se s manželem vést za ruku nechtěla. - Reuters
720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
carmin ( 12. září 2017 20:12 )

Penzionovaný podplukovník US Air Force říká: „Zachraňujeme své spojence z ISIS“ 12. 9. 2017 http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11060-podplukovnik-us-air-force-zachranujeme-spojence-isis

carmin ( 12. září 2017 20:02 )

věta multimiliardáře Warrena Buffetta, jednoho z nejbohatších mužů světa, kterou pronesl v roce 2006: „Existuje třídní boj. Ale je to má třída, tedy třída bohatých, která tuto válku vede a vítězí v ní.“=kapitalismus je založen na třídním boji takže jde o zrůdné zločinné režimy, diktatury oligarchie , jedno procento obyvatel diktuje požadavky zbylým 99 procentům, Soustřeďování majetku jde zcela automaticky ruku v ruce se soustřeďováním politické moci, což se promítá do legislativy, která přirozeně nahrává těm, kteří zákony zavádějí; jedno procento – přesněji jedna desetina jednoho procenta – se má zkrátka skvěle. Jsou bohatší než kdy dřív, mocnější než kdy dřív, ovládají politický systém, na veřejnost neberou ohledy. Svět se dělí na dva bloky – plutonomii a ten zbytek Podvodný zlodějský systém. 95 procent světových zdrojů ovládají asi dvě procenta lidí. Bilderberg, Schwarzenberg, Rothschild, Soros a bankéři. Totální zrůdnosti. Český politik promlouvá 16. 9. 2016 http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Podvodny-zlodejsky-system-95-procent-svetovych-zdro ju-ovladaji-asi-dve-procenta-lidi-Bilderberg-Schwarzenberg-Rothschild-Soros-a-bankeri-Totalni-zrudno sti-Cesky-politik-promlouva-453990 to jsou ti pracovití ,co makají 25 hodin denně,na golfu,zábavě, na dovolených v karibiku Osm nejbohatších má finance jako lidé celé poloviny světa,tento systém je obdludný, zrůdný ,nelidský http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/osm-nejbohatsich-ma-finance-jako-lide-cele-po loviny-sveta/ Bohatství Rotschildů je nyní větší než 75% bohatství celé populace dohromady http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9675-bohatstvi-rotschild-cela-populace Zde je vypsáno 8 miliardářů, jejichž součet bohatství dohromady činí 426,2 miliard dolarů. 62 nejbohatších vlastní polovinu světa,jejich majetek raketově roste zatímco ostatní chudnou http://www.novarepublika.cz/2016/01/tohle-nedopadne-dobre-62-nejbohatsich.html

bac-bum-bac ( 12. září 2017 19:29 )

bylo to jasné, že to byl jen takový výkřik a divím se, že to politiky vůbec napadlo, taková kravina..

georg7 ( 12. září 2017 19:28 )

*** DONALD TRUMP ***

ganzanie ( 12. září 2017 18:13 )

enigma patří k mé oblíbené muzice, např. Return To Innocence to jenom aby řeč nestála

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa