Zeman jel s člunem brázdit rybník. Podívejte se, co prezident ukázal fanynkám

1080p720p360p
Autor: simao - 
7. 7. 2017
15:15

Dal odpočinout unaveným nohám a ulehl do oblíbeného žlutého nafukovacího člunu. Pádly pak pozvolna korigoval směr své plavby. Prezident Miloš Zeman (72) využil letního červencového počasí a státní svátek vzpomínající na Mistra Jana Husa oslavil po svém. Na hladině novoveselského rybníku. Vy se teď můžete podívat na fotky a video přímo z „akce“, kde nechybí ani prezidentova odhalená hruď.

Prezidentovi pomáhali k rybníku členové jeho ochranky, jeho „jachta“, jak nafukovacímu člunu s oblibou říká, přece jen něco váží.

Pádla místo vycházkových holí

Již tradičně se Miloš Zeman vydal během dovolené, kterou tráví v Novém Veselí, na vodní hladinu. V teplém letním počasí opět jen ve volném tričku s límečkem a plavkách, opíraje se při chůzi nikoli o obvyklou hůlku, ale tentokrát o dvě pádla.

Na nohách, které hlavu státu přece jen svým stavem trochu trápí – trpí polyfunkční neuropatií – boty do vody, jedna noha obvázaná. Přesto dobře naladěn vyšel „kapitán Zeman“ v doprovodu čtyř bodyguardů ke břehu.

A o chvíli později již relaxoval tak, jak on rád. Vysočinu volí Zeman pravidelně, nyní na ni vyrazil nejen jako současný prezident, ale i jako prezidentský kandidát, který by rád dosáhl zvolení i pro druhé funkční období.

Miloš Zeman na plavbě v roce 2017. Opaloval se nahoře bez...Miloš Zeman na plavbě v roce 2017. Opaloval se nahoře bez... | 

Fanynky mávaly Zemanovi ze břehu

Zeman přitom svou projížďku stihl předtím, než na Česko mají udeřit dle meteorologů bouřky a přívalové deště. Zemanova projížďka opět přilákala pozornost novinářů, ale i dalších. Z břehu na prezidenta mávala skupinka slečen, uvedl web iDnes.cz.

Zeman volal, že zdraví přítomné novináře. „My nejsme novináři, my jsme fanoušci,“ zareagovaly dívky, což prezident glosoval slovy, že fanoušky zdraví ještě víc než novináře.

Během plavby šlo pak i samotné tričko dolů a prezident se rozhodl nachytat trochu bronzu. Opodál to taktéž již tradičně sledoval z dalšího člunu jeho doprovod.

VIDEO: Zeman vyráží na člun pravidelně, tahle plavba je z roku 2015

Video Prezident Zeman na rybníku v roce 2015 - Jiří Čada, Daniela Pilařová
720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
socan68 ( 10. července 2017 09:50 )

Opaloval se nahoře bez. Ale klidně mohl i dole bez, nebylo by nic vidět. Kromě převislého břicha.

aIIahakbar ( 8. července 2017 15:12 )

Autisto zdenkku, nelez už na to slunce!

marais ( 8. července 2017 13:30 )

A proč nemá čepici v tomhle horku ?

partyzanka_michell ( 8. července 2017 11:35 )

paveI981

paveI981 ( 8. července 2017 11:32 )

Kim-Čong-Ovar na rybníku rozráží si vlny, přitom žere jitrnice, už je skoro plný. žere, žere, pořád žere, kila jdou mu nahoru, pomalu už ale ztrácí svoji čáru ponoru. Až se nacpe jako prase, praskne jeho parník, světe div se tak tohle je Milouš-Ovar-státník.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa