Marksová na chodbě seřvala Babiše. Když zrovna mluvil s novináři

Autor: val - 
14. 9. 2016
10:40

Drsná hádka se strhla na chodbě Poslanecké sněmovny mezi ministryní práce a sociálních věcí Michaelou Marksovou (ČSSD) a ministrem financí Andrejem Babišem (ANO). Před tím, než spolu šli jednat o rozpočtu na sociální záležitosti, Marksová vyjela na Babiše, že o jejich schůzce hovoří pro novináře. Ten ale ve skutečnosti komentoval něco zcela jiného.

Andrej Babiš dorazil ve středu do Sněmovny, aby jednal s několika ministry o rozpočtu. Na plénu se zatím řešil zákon o střetu zájmů, který by mohl omezit právě Babišovo podnikání. Vicepremiér se odmítl jednání zúčastnit, přesto ale po jednání s ministrem průmyslu Janem Mládkem (ČSSD) poskytnul novinářům na chodbě komentář.

Otázky se stočily i na jeho jednání o rozpočtu. Babiš prohlásil, že bude muset odejít, protože má domluvenou schůzku s ministryní Marksovou. Ta vzápětí dorazila, a když viděla hlouček novinářů, rozčílila se na Babiše, že o jejich jednání dopředu informoval média.

Zjevně vytočená ministryně vyčítala Babišovi, že si k jednání přizval novináře. Ten se jí to tiše snažil vysvětlit, ale neuspěl. Hádka byla slyšet, i když oba aktéři zmizeli z chodby.

Do živého prostředí se tak přesunuly ústrky, které si Marksová s Babišem vzkazovali zatím buď přes média, nebo přes sociální sítě. Naposledy do sebe takto šili zkraje týdne, kdy Babiš zkritizoval Marksovou, že si neudělala čas na jednání s ním o rozpočtu. Ta mu opáčila, že víc peněz na důchody nemůže záležet na „jejích očích“.

Doporučujeme
Ewwa ( 20. září 2016 19:46 )

Já vás obdivuji, jak si to všechno tak dlouho pamatujete! Ještě něco nám napište z té doby, když jste paměnice , prosím.

joudajoudovy ( 15. září 2016 10:21 )

a co dalsi "umelci" okolo havla, luxe, kalouska, necase, grosse, topolanka, sobotky, kocaba, horacka, bakaly, janouska, bema atd.? a jak von degenerat z orliku, za hubicku, privatizoval becherovku, kterou mu dohodil havel a jak podvadi s dotacemi na sve latifundie? kdyz hodnotit, tak vsechny!

partyzanka.michel ( 15. září 2016 10:06 )

tomikOO7 proč blbci jako ty kecají , když o tom houno ví?

tomik007 ( 15. září 2016 01:01 )

Uz jsem se lek ze ho sevřela

tomik007 ( 15. září 2016 00:48 )

REGISTRACNI POKLADNY - jsou jiz po desetileti zavedeny ve vsech civilizovanych zemich a nikde nikoho nezruinovaly. Pokud ovsem ma nekdo zalozene sve podnikani na tom ze neplati dane - muze svobodne odejit podnikat do ruska, czobolandu nebo na stredni ci balkansky vychod, kam ostatne ti pohrobci ODS vetsinou stejne patrzi

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa