Maminka nemocného Ládíka (13) ministryni Valachové: Neumíte držet slovo!

Autor: Kateřina Moravcová - 
12. 5. 2016
05:02

Maminka nemocného Ládíka (13) Markéta Silovská (50) z Bochova na Karlovarsku má velké obavy z inkluze. Podle jejích slov synovi přechod mezi zdravé děti zhorší zdravotní stav.

Ministryně školství Kateřina Valachová ji chlácholivě oslovila otevřeným dopisem, který umístila na webové stránky ministerstva. Později ji pak několikrát prostřednictvím Blesku ujišťovala, že se o syna nemusí obávat.

Dokonce jí nabídla přes sociální síť i osobní schůzku. Z té ale, jak se zdá, sešlo. Paní Silovská se proto rozhodla napsat ministryni také otevřený dopis. Za jeho zveřejnění pak celé redakci děkuje.

Vážená paní ministryně, paní Valachová,

mám nemocného syna Ládíka (13), který navštěvuje speciální a praktickou školu v Bochově již od první třídy. Ládík má 2. stupeň zvlášť těžkého postižení. Navíc trpí epilepsií a má poruchy soustředění. Chodit do školy, kde výuka probíhá hrou ve skupince osmi žáků a pod dohledem ještě jednoho asistenta, je pro něj nezbytné.

O to všechno má ale díky Vám přijít. Veřejně tvrdíte, že inkluze dětem neublíží, odborníci a my matky si ale myslíme opak. Nevěříme Vám. Že neumíte držet slovo, jste prokázala i v osobní rovině. Přes Facebook jste mi v únoru sama iniciativně nabízela schůzku, ke které ale dodnes nedošlo. Je ticho po pěšině… Neumíte dodržet slovo, proč bychom Vám tedy měli všichni věřit, že to s našimi nemocnými dětmi myslíte dobře?!

S pozdravem

Markéta Silovská

Bochov.

Doporučujeme
petrmetr ( 16. června 2016 19:07 )

nauč ho ....alenko stůj auto houká a pedofilovi z poklopce čůůů---RÁK kouká

petrmetr ( 16. května 2016 16:25 )

hlavne že ty si podržela a vysledek

gordon ( 12. května 2016 15:55 )

přesné

flesch2z ( 12. května 2016 15:40 )

Všechny neziskovky zrušit a začít u norských, pak bude muset Valaška hnout mozkem, pokud to dokáže, ale pochybuji, ta se půjde pást.

petrmetr ( 12. května 2016 15:04 )

tak si ho nech doma a co asi z nej bude za šajbu nebo ing

Zobrazit celou diskusi
Další videa