Doupě českého Vlka z Wall Street: Petr Sisák se zašíval v apartmánu za 50 milionů

Autor: poe - 
31. 1. 2016
20:00

Kapela nahých blondýnek a závěje kokainu… Leonardo DiCaprio si to coby Vlk z Wall Street uměl užít. Jak si to na stejné adrese vychutnával Petr Sisák (48), který také uměl vydojit z různých společností miliony? Blesk přináší unikátní pohled do jeho „luxusního doupěte“.

Podle dokumentů, které jsou k dispozici na internetu, si Sisák byt s terasou přímo v srdci amerického finančnictví (4 minuty chůze od newyorské burzy) pořídil v roce 2009. Zaplatil za něj 1,833 milionu dolarů, což by dnes bylo více než 45 milionů korun, v době nákupu za něj ale dal „jen“ 32,5 milionu korun.

Byt se nachází v 37. patře výškové budovy s číslem popisným 75 na Wall Street. Rozlohu má přes sto metrů čtverečních. Původně se v něm počítalo se dvěma ložnicemi, obývákem s kuchyní a dvěma koupelnami. Podle dostupných plánků byl však nakonec jeden pokoj zrušen, čímž si Sisák vytvořil ještě větší prostor k životu s výhledem na Manhattan i záliv.

Podle odhadů realitních serverů má dnes byt hodnotu minimálně o 5 milionů korun vyšší. Sisák ho zkoušel pronajmout za zhruba 134 tisíc korun měsíčně. Bezúspěšně – „finančních vlků“ asi ubývá i v Americe.

Petr Sisák stojí v pozadí snad každé kauzy, která hýbala Českem a kde se ztrácely stamiliony až miliardy: od případu Key Investments se zašantročenými penězi měst i pražských částí po peripetie pražské Slavie. Má trvalé bydliště na Maltě, titul JUDr. a na krku obvinění z manipulace s insolvenčními řízeními. Místo na Manhattan teď kouká do mříží a hrozí mu až 15 let vězení.

Doporučujeme
havran2 ( 1. února 2016 09:50 )

TAKOVÝCH JE V ČESKU VÍC,JEN JE NAJÍT,MILIONY JIM ZABAVIT A POTRESTAT JE ! ! !

kundamerkel ( 1. února 2016 03:31 )

Tenhle dement nikoho nezajima.Dulezity je,ze i v muslimsko-negerskem Nemecku se najdou politici,kteri se neboji,jako pani Frauke Petry,s niz se naprosto ztotoznuji v tom,ze nejen nemecka,ale vsichni prislusnici evropskych policii by meli ty muslimsky uprchlicky potkany strileta s nimi takz.Slunickare,t.j.placeny mor,ktery se nam snazi rozvratit Evropu.Merkelovou,tu obrsvi.ni,predsedu Evropske Rady a jim podobnou zku.rvenou,americkymi teroristy placenou verbez.

santikxauz ( 1. února 2016 01:09 )

Na Borech to nebude mít o moc horší.

ladybug ( 1. února 2016 01:01 )

jancibobo64: jo v každý slovenský vesnici máte někoho, kdo vydělal milliony na US burze.

Rytzbhll ( 31. ledna 2016 23:12 )

Tam má byt i majitel s 5 bilionový majitel, že?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa