„Chtějí mě poškodit, ukážu dokumenty,“ slibuje podvodník Huněk z kauzy Ransdorf

Autor: vr,kle - 
11. 12. 2015
21:34

„Celé jsou to spekulace, někdo se mě snaží poškodit,“ sdělil Blesku několikrát odsouzený podvodník Vladimír Huněk (46). Právě jeho jménem se snažil europoslanec Miloslav Ransdorf ve švýcarské bance vybrat peníze. Huněk se prý k celé záležitosti vyjádří v příštím týdnu.

Muž, který poslal komunistického europoslance s falšovanými dokumenty do švýcarského peněžního ústavu vybrat miliardy korun, má bohatou trestní minulost. V pátek Blesku řekl, že ho chce kdosi celou záležitostí poškodit.

Pane Huňku, okomentujte prosím kauzu kolem vaší osoby a europoslance Ransdorfa.

„Celé jsou to spekulace, někdo se mě snaží poškodit. Vyjádřím se k tomu.“

Kdy?

„Někdy příští týden.“

Rádi bychom u toho byli. Zatím mlčíte a kauza plyne bez vás. Co se chystáte říci?

„Ukážu některé dokumenty, záležitost vysvětlím. Ale teď nemůžu. Zavolejte mi v pondělí a domluvíme se. Na shledanou.“ (pokládá telefon)

Na Vladimíra Huňka je v současné době uvaleno 14 exekucí za celkem 2,2 milionu korun. V minulosti zpronevěřil majetek firmy, v níž působil, pak lákal peníze z mužů, kterým sliboval žoldnéřskou práci v Iráku.

Nakonec ho chytili za úvěrové podvody. Byl odsouzen nejprve ke třem, pak ke čtyřem letům za mřížemi.

Doporučujeme
tigrusenko ( 12. prosince 2015 10:01 )

Debilové píšou velkým písmem.

pavel215-evzen-02 ( 12. prosince 2015 09:51 )

Velké písmo malý rozum a malého pinďoura značí!

honza54.. ( 12. prosince 2015 09:50 )

já soudruhovi Randorfovi věřím, protože ten by nikdy nepošpinil dobré jméno naší strany, která má vedoucí úlohu ve společnosti

krakonos500 ( 12. prosince 2015 03:58 )

Mas pravdu.Lidem je potreba predhodit sousto a oni kvici,kvici a podstatne veci jim uniknou. Koho zajima nejaky Ransdorf nebo Rath?To jsou jen male bublinky ale ovecky maji o cem placat. Zeman prohlasil ,ze nam nebezpeci hrozi.Sobotka to poprel ale uz buduje protiteroristicke stredisko ve Vyskove. Nechapu tedy proc. Mozna blbka tgbg se nam k tomu vyjadri, pod novym nickem.

pupidupio ( 11. prosince 2015 22:59 )

Ukaž!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa