Krnáčová: raději bych byla u zvířat. V zastupitelstvu pry čelí šovinismu

Autor: simao - 
3. 4. 2015
12:46

Adriana Krnáčová vyrazila jako primátorka podpořit pražskou zoo a popřát jí k 84. narozeninám. Ani při té příležitosti se však nevyhnula dotazům na své údajné „sprosťárny“ během jednání zastupitelstva. Krnáčová reagovala sklesle. Lidé se podle ní k sobě neumí příliš chovat, vědomě si ubližují a sama prý musí čelit šovinistickým narážkám.

Reportérka Blesk.cz se v pražské zoologické zahradě zeptala primátorky Adriany Krnáčové, zda si v politice nepřipadá jako mezi zvířátky. „Kéž by to bylo mezi zvířátky. Zvířátka neznají zášť, nenávist, pomluvu, tak já bych raději byla u těch zvířátek. Takže bychom se měli možná naučit opět od zvířátek, jak se k sobě chovat lidsky. To mi chybí v politice. Ne, v politice nejsou zvířátka,“ odpověděla historicky první žena v čele Prahy.

Krnáčová také reagovala na výtky, že během jednání zastupitelstva pronáší ostrá a především pořádné sprostá slova. Padlo prý třeba slovo „ču*ák“, uvedly Krajské listy. „Já se takhle nevyjadřuju, protože jak zastupitelstvo, tak rada je nahrávaná... Taková slova určitě nepadla,“ hájí se Krnáčová, která zaujala v poslední době tím, jak ostře odsoudila chyby kolem tunelového komplexu Blanka.

„Chci se omluvit za své minulé vyjádření, že na tom stavu, který se momentálně nachází na tunelu Blanka, může jenom debil. Já jsem zjistila, že tam je podstatně více debilů, kteří za to můžou,“ řekla Krnáčová po jednání s dodavatelem technologické části tunelu poté, co na veřejnost prosáklo, že navlhlé kabely opět oddálí otevření tunelu.

Krnáčová nyní upozornila opět na to, že vztahy v zastupitelstvu nejsou zdaleka ideální. Opozice ji chce dostat z křesla, nyní útočí kvůli objednaným právníkům ve sporu o nájem za Škodův palác, který město stojí stovky milionů.

„Je několik lidí, kteří se vědomě snaží ubližovat. Když si pustíte záznam z toho zastupitelstva od prvního, tak jsou tam šovinistické, částečně nacionalistické poznámky. To by nemělo být v lidské společnosti, ale zřejmě v pražské politice je to normální,“ dodala před kamerou Blesk.cz Krnáčová.

Doporučujeme
zauber ( 4. dubna 2015 16:52 )

Klídek Adriáno, však si v Praze nějakého kance najdeš.

poblion ( 4. dubna 2015 06:53 )

Jo pražáčci to jsou pracovití lide, hlavně na hubě. A kavárna se jem tak spolu s pravdoláskaři nedá. Toho si paní primatorka musí být vědomá. Co kdyby někomu přetrhla penězovod. To by bylo pozdvižení. To by soudruzi havlisté neuživili rodinu jako Benda za 90000 měsíčně a vyjde jen s odřenýma ušima. Je mi jich líto. Tak paní primatorko musíte s nima opatrně a z lehka.

kerloss ( 3. dubna 2015 18:30 )

Krnacova to nazvala pravim jmenem to co tam vsichni predvadej a předváděli. Jen si hrabali do vlastnich koryt a podle toho vsechny ty zakazky vypadají. Je to predrazene jak prase. At Bem Svoboda nebo ten olomoucak co otevrel drzku a padaly z nej same sra cky, bylo to desny. Snad se ji to povede a da to aspon nejak dohromady a PRAHA nebude platit vice naklady ktere jsou snad 200% nez naklady samotne na zakazky.

tomik007 ( 3. dubna 2015 18:08 )

pristi PRAZSKY PRIMATOR bude MUSLIM z Teplic

tomik007 ( 3. dubna 2015 18:06 )

to akorat v PRAGLU ziji uplne debily

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud