Ivana Zemanová na vánočním bazaru: Skvělý outfit, ale vlasy alá vodník Česílko!

Autor: tas - 
25. 11. 2013
19:24

Ivana Zemanová je v současnosti jedinou členkou prezidentské rodiny, která se objevuje na veřejnosti. Převzala totiž na plno svou roli první dámy České republiky a vyráží reprezentovat Hrad na různé společenské akce. Zemanová ale v sobotu vypadala spíše jako jeden pohádkový vodníček.

Ivana Zemanová se jako jediná z rodiny v současnosti objevuje na veřejnosti. V sobotu se zúčastnila tradičního vánočního bazaru, který pořádají manželky zahraničních diplomatů a jehož výtěžek pomůže již tradičně českým charitativním organizacím.

Zemanová na začátku slavnostně přestřihla pásku a zahájila tím celý charitativní večer. Na tuto akci zvolila první dáma modročerné šaty doplněné kabátkem ze stejné látky. Zvolený outfit ji neuvěřitelně slušel a bylo vidět, že Ivana se po více jak půl roce prezidentování manžela Miloše Zemana smířila s tím, že bude muset vystupovat na veřejnosti a něco se sebou udělala.

Jediným nedostatkem, který celkový dojem z první dámy kazil, byly zplihlé a nepříliš dobře upravené vlasy. Ty připomínaly účes večerníčkového vodníka Česílka. Přitom Ivana se již na veřejnosti objevila s aktuálním vlasovým trendem, tzv. ombré stylem. Ivana by kromě stylisty měla tedy znovu navštívit i kvalitního kadeřníka, který by ji účes trochu upravil.

Krom tohoto nedostatku, ale první dámě Ivaně tleskáme. Ta Milošovi určitě ostudu nedělá!

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
mandat ( 26. listopadu 2013 16:37 )

Presne tak. Ta zenska nema smrnc, pritom ma super vek,ale prezentuje se jak 70 leta. Bohuzel.

mandat ( 26. listopadu 2013 16:33 )

V jinych zemich takhle nevypada ani sekretarka, natoz prvni dama.

mandat ( 26. listopadu 2013 16:32 )

Protoze reprezentuje CR. To je jeji povinnost vypadat dobre.

mandat ( 26. listopadu 2013 16:30 )

Presne tak, na svuj vek ma postavu velice usedlou.

mandat ( 26. listopadu 2013 16:29 )

Zase nabrala, vsude stoji jak selka.Je vide, ze je to obycejna zena, ktera o sebe nikdy moc nedbala. Ted ma kolem sebe cely tym lidi, co se o ni staraji. A i tak neni dokonala.Proste to nema v sobe a to se uz nezmeni.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa