Konec manželství kancléře Mynáře: Opustila ho žena!

Autor: Slávka Červená, geok - 
29. 10. 2013
05:00

V troskách je manželství hradního kancléře Vratislava Mynáře (46). Tak usilovně se věnoval práci pro Stranu práv občanů zemanovci (ve volbách dostala 1,51% hlasů) a pro Hrad, že zanedbával svou ženu Kamilu (43). Ta panu kancléřovi nasadila parohy. Ten může nyní přijít i o práci, neboť prezident po něm vyžaduje bezpečnostní prověrku. Pokud ji mít nebude, bude se prý z Hradu muset pakovat.

Paní Kamila stále na manžela čekala, ale nedočkala se. »Pochopení« nakonec našla u dnes už bývalého kuchaře restaurace Na Srubu, kde je paní Kamila zatím provozní. Od kancléře odešla údajně v červenci, ale s milencem nežije. „Naše cesty s manželem se rozdělily. Každý šel jiným směrem, on žije svou náročnou prací a na osobní život mu nezbývá čas,“ řekla Blesku Kamila Mynářová.

Starala se o Zemanovo

Mynářova žena spravovala areál, kterému se říká Zemanovo. Na bedrech měla nejen srub se skiareálem, ale i velký penzion Malované, kde našel vždy klidné útočiště Miloš Zeman. Práce v areálu ji bavila. Od počátku se s mužem podílela na jeho budování. Ze srubu však nyní odchází. Podle místních jí dal kancléř padáka. „Nejsme spolu, ale nerozvádíme se,“ řekl Blesku Vratislav Mynář, ve volbách neúspěšný lídr zemanovců na kandidátce ve Zlíně. „Nic nekončí. Necháváme si čas na rozmyšlenou. Chce to čistou hlavu a bude lepší, když žena nebude zatížena penzionem,“ komentoval celou situaci. Udělal ale zásadní změnu. Jednatelství ve firmách, kde manželka figurovala, přepsal na švagra.

Co na to místní

„Bylo to veřejné tajemství, jen se o tom nahlas nemluvilo. Mynář jí nechal všechno na starosti a šel do Prahy. Je z něj paroháč, ale má na tom svůj podíl,“ prohlásil včera jeden z místních ( 40), který ale nechtěl být jmenován.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
eisenbieger ( 29. října 2013 12:36 )

ta musi pekne vymrdavat , ma na to xichtik ..neni nekde fotka cely postavy ? podle xichtu poznam ze bude do hladounka vyholena

chachris ( 29. října 2013 11:24 )

 Asi má kuchař kvalitnější vařečku ...

ganzanie ( 29. října 2013 10:36 )

..se dá těžko posoudit nežli "jíst" blafy,kecy,kecy,kecičky?/tak kuchař má větší %úspěchu

tomik007 ( 29. října 2013 10:16 )

TAK TO BYCH TEDY NEREKL

tomik007 ( 29. října 2013 10:14 )

KUCHAR MA EVIDENTNE VETSI KVEDLACKU NEZLI KANCLER

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa