Divoký mejdan Hilary Clinton: Pařila na kubánskou hudbu

Autor: ČTK, ljš - 
16. 4. 2012
11:12

Americká ministryně Hillary Clinton to umí pořádně roztočit! Na závěr summitu v kolumbijské Cartageně si společně se svou ochrankou zapařila ve známém baru La Havana.

V rytmu kubánské hudby se rozesmátá Hillary vlnila na parketu. Barack Obama ji však za výběr baru asi moc nepochválí. Spojené státy se totiž na summitu dostaly do sporu s většinou latinskoamerických zemí, protože odmítají účast Kuby na příštím summitu. Popíjet pivo v kubánském baru asi tedy není nejvhodnější strategie, jak projevit loajalitu prezidentovi.

"Vypadala, že si opravdu užívá," sdělil podle agentur očitý svědek, který si nepřál být jmenován. Fotografie s rozveselenou Clintonovou se rychle dostaly na internet.

Hillary a její bodyguardi nejsou z americké výpravy jediní, kdo si na summitu pořádně zapařili. Členové ochranky prezidenta Baracka Obamy ztropili pořádný skandál, když si v hotelu uspořádali bujarý večírek s prostitutkami a alkoholem.

Doporučujeme
rudyptak48 ( 16. dubna 2012 13:59 )

Obamova podržtaška Lewinská.

rbwtrnava ( 16. dubna 2012 12:29 )

este radsej by boli, keby si z Kuby mohli urobit dovolenkovy raj

frantajonak ( 16. dubna 2012 12:00 )

Zatančila a dala pivo. Co je proboha na tom divokého?? Má nárok na to si trošku odpočinout, posledních skoro 20+ let jede v jednom kole.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa