Kalouskův rozvod: Jak si dělí majetek s manželkou?

Autor: INT,ljš,Kjos - 
21. 3. 2012
11:50

Jak se rozvádí ministr financí Miroslav Kalousek? Chytře! Rozhodl se předejít vypjatým emocím u rozvodového řízení, a tak už v prosinci s nyní již bývalou manželkou Radkou přepsali veškerý majetek na své děti.

Podle informací deníku Aha! nechali Kalouskovi rodinný dům v jihočeské Bechyni převést na dceru Radku a syna Petra (22) už loni v prosinci, dva dny před Štědrým dnem.

Kalousek tak nyní nevlastní žádné nemovitosti (krom třetinového podílu na bechyňské chalupě) a nemá v současné době žádný oficiální domov.

Oba pražské byty totiž převedl na děti již v minulosti. Byt 3+1 v Praze-Strašnicích rozdělili mezi dceru a syna v roce 2008. O rok později pak Kalousek junior dostal ještě polovinu bytu v Praze-Veleslavíně. Tu druhou stále vlastní jeho matka Radka.

Ministr  předrozvodové dělení majetku komentovat odmítl. Dlouhá léta jsem podával majetková přiznání. Myslím si, že majetek, který máme s manželkou společný, je dost známý. A do toho, jak jsme si jej mezi sebou rozdělili, nikomu nic není,“ řekl Kalousek.


Doporučujeme
zdepa ( 9. dubna 2012 22:47 )

Kalousek je jen další politický dement, který podrazil svoji rodinu. Všichni jsou jako přes kopírák: získat vysokou židli a poslat svoji rodinu do ***e. Nemorální hajzlové (Paroubek, Topolánek, Kalousek, Šlégr a stovky dalších dementů). A ještě mají tu drzost nastavovat pravidla celé společnosti.

frantaklika ( 23. března 2012 11:43 )

to mu nepomuze, zabavovat se bude i detem zlořádu

lunatic ( 22. března 2012 19:30 )

Podle mého soudu jsem na tom já lépe:mám sice nos v p...li,ale navíc = na rozdíl od něj i 1nos volný!!

tomik007 ( 22. března 2012 16:46 )

spise bych rekl tezke miliardy vzdyt je u toho radu let a zabrany zadne on nema...

rokle ( 22. března 2012 10:16 )

Noo vše je relativní - a z toho vyplývá zákon relatitivity - přijde kamarád a strčí ti nos do ***e. A teď ty máš nos v ***i, on má nos v ***i a kdo je na tom relativně hůř?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa