Ale průhledný minerál, na který se Gross kdysi odvolával při trapném zdůvodňování původu svých peněz, nikde! Vítěz čtenářské ankety Blesku o největšího gaunera Česka už ho stejně nepotřebuje. Jeho druhé zázračné zbohatnutí, tentokrát z akcií, spolkla i policie!

Grossovi prodávají barrandovský byt s bazénem. Taková informace teď pronikla na veřejnost a Blesk se začal pídit po podrobnostech. Samotný politik ani jeho manželka Šárka (42) nechtěli na dotazy odpovědět. Jejich známý, který včera dohlížel na stěhování, ale Blesku řekl: „Nemyslím, že ho prodávají. Víc se o tom ale nechci bavit.“


Vůbec poprvé se přitom informace, že se Grossovi chtějí zbavit barrandovské nemovitosti, objevila loni v červenci. Tehdy údajně chtěli za byt o velikosti 4+1 s bazénem 9,5 milionu. Žádná realitka a ani Grossovi však dosud prodej nepotvrdili.

Barrandovský luxusní byt je navíc pro Grosse »srdeční« záležitostí. Skončil kvůli němu ve vysoké politice, protože neuměl vysvětlit, kde vzal milion na jeho pořízení. Z politiky se musel klidit. Ale dnes je kvůli zázračnému zbohatnutí na akciích z vyučeného mašinfíry multimilionář s obří vilou ve Slivenci.

Fotogalerie
13 fotografií