Dimun o vyloučení z ČSSD: Poserové a muž s mafiánskou pověstí | Blesk.cz

Dimun o vyloučení z ČSSD: Poserové a muž s mafiánskou pověstí

Podle Petra Dimuna je jeho vyloučení z ČSSD dílem poserů
Autor: Aleš Půček - 
3. 6. 2011
16:04

"Jsou to poserové, které vede člověk s pověstí mafiána," tak ohodnotil své vyloučení z ČSSD bývalý předseda jejího PR oddělení Petr Dimun. Dimuna, který bývá považován za spojence Jiřího Paroubka vyloučila chomutovská organizace, která tím potvrdila předchozí rozhodnutí místní buňky v Klášterci.

"Rozhodnutí okresní organizace bylo prakticky jednomyslné," uvedl jeden z Dimunových hlavních odpůrců a vlivný člen chomutovské ČSSD Roman Houska. Dimun v minulosti právě nové vedení chomutovské krajské ČSSD několikrát kritizoval.

A samotný Houška prý s Dimunem ještě zdaleka neskončil. "Je na něj podané trestní oznámení a teď na něj navíc půjde další žaloba na ochranu osobnosti. Mají to na starosti mí právníci," řekl ČTK Houska.

Posera s pověstí mafiána

Samotný Dimun zejména nad způsobem vyloučení kroutí hlavou. "Pro mě jsou to poserové, kteří mi ani nedali vědět že se o mém vyloučení bude jednat a já se tak nemohl bránit," sdělil Blesk.cz Dimun s tím, že způsob jeho vyloučení je naprosto nedůstojný demokratickým tradicím ČSSD.

"Nikdo z nich mi nezavolal, při tom všichni mají moje mobilní číslo, jsou to zkrátka poserové v čele s panem Houskou, který má pověst mafiána," uzavřel své působení v ČSSD Dimun.

Právě Houskovi, který chce na něj podat trestní oznámení pak vzkázal, že vzhledem ke své pověsti by měl vyloučit především sám sebe.

Doporučujeme
montevideo ( 4. června 2011 11:33 )

Opravili "Dimun" na "Dimuna" a myslí si, že to mají dobře , Hotentoti negramotní

jahodove_ticho ( 3. června 2011 23:52 )

vypadá jak moje ex...ach už to jaro na mě zase leze ))

capitan_jorge ( 3. června 2011 23:48 )

To psal pod úhlem svého pohledu podržtužka Ondřej Höppner.

montevideo ( 3. června 2011 19:34 )

"Dimun, který bývá považován za spojence Jiřího Paroubka vyloučila chomutovská organizace..." To zase psal nějaký dement neznající češtinu.

tomik007 ( 3. června 2011 16:11 )

VICE TAKOVYCH DIMUNU

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa