Léto podle Paroubka: Ráno pláž, večer bazén...

Autor: ot,jak - 
5. 8. 2010
22:45

A máme ho tu zpátky! Opáleného, odpočinutého a připraveného zvednout v úterý ruku proti vládě Petra Nečase. Jiří Paroubek (57) s rodinou se vrátil z Řecka – po neúspěchu ve volbách se rekreoval i na bájném ostrově Ithaka, kde žil Homérův Odysseus.

„Ráno na pláži na Ithace, dcera zbožňuje vodu. Pak výlet lodí s přáteli na jinou pláž. Úžasné,“ rozplýval se někdejší předseda ČSSD ještě poslední den před odjezdem ze skalnatého ostrova, který je plný olivovníků, rybářských vesniček a pláží. Ani cestou zpět do Prahy ale Paroubek s manželkou Petrou (36) a dcerou Margaritou (1) nestrádali.

Na dovolené měnil koncept knihy

„Teď přesun trajektem do místa, kde je letiště, a večer v hotelu opět plavání. Mají na výběr bazén se sladkou i mořskou vodou,“ pochlubil se exšéf ČSSD, jak si ještě na poslední chvíli zpříjemnil návrat do Česka. Na dovolené si prý Paroubek rozmyslel koncept svých dvou chystaných knih. Jeho političtí odpůrci se tak zřejmě mají po krátké dovolenkové odmlce znovu na co těšit.

Luxusní dovolenou si bývalý předseda sociálních demokratů rozhodně nedopřává poprvé. Například letos v červenci si udělal výlet do pěti hvězdičkového lázeňského hotelu v Piešťanech, kde ho jedna noc vyšla na bezmála 10 000. Svou návštěvou luxusního hotelu se Jiří Paroubek zařadil po bok králů, šejků a slavných státníků.

Doporučujeme
komin ( 7. srpna 2010 10:13 )

dorazila prave do Cech pripravte kolotoce , strelnice .... proste vyrazime .... pavlacova drbna Petula nadelala ruze .... tak at to frci na Matejske ....

budybad ( 7. srpna 2010 03:21 )

A my duchodci nemame ani tech par korun pridano, nedej boze mit na recko! No stat nema na pridani penize, musi vyplacet vysoke duchody a odchodne politikum, aby chudaci meli na to recko a nebo jine dovolene ze?

johanka ( 6. srpna 2010 20:36 )

Ráda bych řekla svůj názor k diskusnímu příspěvku pos nickem gevi - Vážený(á), jsem přesvědčená o tom, že pokud jde o inteligenci vaší a paní Petry, potom jste na tom vedle této inteligentní ženy hodně špatně. Nepochopím, jak lidé vašeho formátu najdou tolik drzosti takovýmto způsobem urážet ostatní. Je ale pravda, že sem si každý z nás může napsat cokoliv. Přesto beru jako vaši neznalost a hloupost napsat, že paní Petra je hloupá - tato slova svědčí naopak o hlouposti vaší

cernysvetlo ( 6. srpna 2010 20:18 )

Skromnost nikdy nebyla vlastnost páně Paroubka. Proto ani nepřekvapí, že na fb má: Uživateli Jiří se líbí Jiří Paroubek

cernysvetlo ( 6. srpna 2010 20:14 )

Ale nepřeháněj, nic takovýho se nestalo, milý zkrate. Ale když Paroubkovi s každým prdem lezou na veřejnost, tak se nemůžou divit, že se pak lidi baví na jejich triko. Nikdo z politiků nedělá ze svých dětí politickou agitaci, Nečas si naopak úzkostlivě chrání své soukromí, jen tihle dva grafomani.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud