Paní Livia to Klausovi nandala!

Nevěra versus boj s novou blbou náladou
Autor: Eva Hofrichterová - 
13. 12. 2009
05:00

Prezident Václav Klaus (68) píše knihy rád a nešetří provokativními názory. Začátkem listopadu vydal svoji poslední knihu Kde začíná zítřek. Měsíc po něm uvedla na trh svou prvotinu jeho manželka Livia (66).

A přestože její kniha Smutkem neobtěžuju vyšla později a stojí víc, paní Livia to svému muži pořádně natřela!

Zpověď první dámy, v níž se vyjadřuje i k milostným avantýrám svého muže, se stala hitem. Suverénně se v minulém týdnu vyšvihla na 1. místo žebříčku nejprodávanějších knih a nechala za sebou pět týdnů kralujícího Paula Coelha Vítěz je sám.

Zatímco Klausovy knihy se prodalo něco přes tři tisíce kusů, knihy jeho ženy už pět tisíc a je připraven další dotisk. „Ihned poté, co se kniha dostala na pulty prodejen, šla na dračku. Zřejmě je to správná kniha ve správný čas,“ řekla Blesku šéfka nakladatelství Lidové noviny Eva Plešková.

To, že bude kniha paní Livie úspěšná, předznamenal na křtu i sám prezident. „Důvěřuji trhu, že ceny jsou spravedlivé a odpovídají kvalitě. Moje knížka byla za 199 korun, tato je za 229 korun. Z toho plyne, že je lepší,“ vtipkoval Klaus. Prý pro něj bylo překvapením, že kniha vznikla. Je z velké části právě o vztahu prezidentského páru. Paní Livia v ní hovoří i o manželově slabosti pro mladé letušky: „Nevěra bolí. Je zklamáním důvěry. Je to prostě taková křivda,“ svěřila se v knize.

Sexuální dračice jde na dračku

Sexuální dračice Kolářová jde na dračkuSexuální dračice Kolářová jde na dračku | 

Spokojená s prodejem své knihy eroticky laděných povídek je i ministryně spravedlnosti Daniela Kovářová (45). V Láskyplných povídkách, které vydala pod pseudonymem Ida Sebastiani, se například zabývá svou představou, že ji znásilňují dva muži. „První náklad 1500 kusů se prodal hned, nyní se dělá dotisk dalších 1500 knih,“ reagovala na dotaz Blesku ministryně, která se netají svou zálibou v sexu a vysloužila si za to označení sexuální dračice.

Jak se prodávají knihy politiků?

Václav Havel: Dálkový výslech, prodej: 250 tisíc výtisků

Miloš Zeman: Jak jsem se mýlil v politice, prodej: 130 tisíc výtisků

Václav Klaus: Narovinu (rozhovory), prodej: 20 tisíc výtisků

Václav Klaus: Modrá, nikoliv zelená planeta, prodej: 17 tisíc výtisků

Pavel Bém: Třetí Everest, prodej: 3 tisíce výtisků

Jiří Paroubek Minuty s Jiřím Paroubkem, prodej: 1 tisíc výtisků

Doporučujeme
vinnetouvi ( 13. prosince 2009 23:27 )

Vy jste ale omezená namyšlená slep.ice. Požádejte šikovného žáčka 3.třídy ZŠ, ať Vás doučí interpunkci (máte ve svém povýšeném příspěvku 4 chyby). Velká písmena na začátku věty nebo v oslovení u osobního zájmena Vám také nic neříkají, čárka za oslovením též ne. Trapka jste Vy, a ještě k tomu arogantní bl.bka.

zirafa ( 13. prosince 2009 18:39 )

to máš pravdu, dobře ses popsal... viz tvůj příspěvek níže...

zirafa ( 13. prosince 2009 18:37 )

možná ti uniklo, že paní Klausová nenapsala kuchařku.... A i když není krasavice, je to příjemná, inteligentní DÁMA každým coulem....

zirafa ( 13. prosince 2009 18:34 )

souhlas!

zirafa ( 13. prosince 2009 18:32 )

Ona si to určitě uvědomuje, proto jeho bokovky přechází bez komentářů....

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa