Připravované turné bude čtvrté halové v historii kapely. Zároveň má být největší a nejvýpravnější. Scéna bude postavena především na projekci, použita bude velká řada LED obrazovek. Některé budou dokonce i pohyblivé, část se pak bude vysouvat nad hlavy diváků. Ty divákům umožní vnímat obraz ve 3D. Takzvané LED prsty ale s ohledem na velikosti hal budou využity jen při koncertech v Ostravě a Praze.

Koncert v pražské hale bude speciální i z dalšího důvodu. Divákům tam hudebníci zatančí tradiční novozélandský tanec haka. "Fanouškům jsme tanec slíbili, pokud halu vyprodají, a to se už stalo," řekl Malátný. Velmi dobře se podle něj prodávají vstupenky i na ostatní koncerty. "Praha je vyprodána, Hradec Králové je před vyprodáním a u ostatních je prodáno 90 procent vstupenek," řekl.

Kapela vznikla v roce 1987 původně pod názvem Starý hrady. I když velmi často koncertovala, na první regulérní turné vyrazila až v roce 2000, kdy odehrála společně se skupinou No Name sérii koncertů na Slovensku. "Tehdy nás vůbec nenapadlo, že pojedeme halové turné. Naším snem dlouhou dobu bylo, vůbec vydat první desku. Neměli jsme žádné jiné ambice. Bavilo nás pít pivo, balit holky a k tomu dělat kravál. Najednou na to začali chodit lidi. Dnes jsem stále v němém úžasu, když si to uvědomím," řekl Malátný.

Připravované turné podle něj bude postaveno především na písničkách. Kromě speciálních LED obrazovek nepřipravuje kapela žádné velké efekty. "Lítat vzduchem a dělat podobné cirkusové kousky, není úplně náš styl. Když jsme se o to v minulosti pokoušeli, vždy nás to spíš rozhodilo, než pomohlo," řekl Malátný. "Nejraději máme, když s námi lidé zpívají," dodal kytarista kapely František Táborský.

Turné kapela zahájí v Ostravě a zakončí jej 16. listopadu v Praze. Mezi tím vystoupí v halách ve Zlíně, Hradci Králové, Brně, Jihlavě, Českých Budějovicích a Liberci. Několik písní, například Slovenský klín, Punčocháče či Dobrák od kosti si s kapelou zazpívá mladá zpěvačka Magdalena Králová. Hostem turné bude slovenský zpěvák Peter Aristone.