Radim Peško byl třikrát kurátorem mezinárodního bienále grafického designu, které se koná v Brně. V Brně také bude mít na podzim výstavu představující průřez jeho prací, začne 6. října v prostoru SOLO Offspace.

Peško se ve své práci zaměřuje na tvorbu písem, publikací a vizuálních identit. Je také iniciátorem výstavních projektů spojených s grafickým designem. V roce 2010 založil digitální písmolijnu RP Digital Type Foundry. Jeho písma v současné době používá řada jednotlivců a institucí po celém světě, třeba módní firma Paco Rabanne, časopis Frieze či britský Art Fund. Jeho nejnovější písmo Girott je součástí identity Documenty v Kasselu, jedné z největších přehlídek současného umění.

Dlouhodobě spolupracoval s různými institucemi, například se Secession ve Vídni či Bedford Press v Londýně. Podílel se také na vizuální identitě mnoha slavných muzeí či událostí ve výtvarném světě, třeba Stedelijk Museum v Amsterdamu, Aspen Art Museum, Fridericianum či Berlin Biennale 8. Radim Peško působí v oblasti designu také jako pedagog, sedm let učil na akademii v Amsterdamu a v současnosti mimo jiné působí jako hostující učitel na univerzitě ÉCAL v Lausanne.

Rapper, producent a podnikatel Jay-Z se narodil jako Shawn Corey Carter v roce 1969 v New Yorku. Po celém světě se prodalo na 50 milionů jeho nahrávek, což ho řadí mezi nejbohatší americké hiphopové umělce. Zakládal, vlastní či částečně vlastní hudební vydavatelství nebo i basketbalový tým New Jersey Nets. Jay-Z také založil módní oděvní značku Rocawear. Má přes 20 cen Grammy. Spolu s Beyoncé byli celebritami již před svým seznámením a dnes patří k mediálně nejsledovanějším dvojicím amerického společenského života.