Vedle Sibeliova houslového koncertu program pražského vystoupení nabídne nejslavnější symfonickou báseň Richarda Strausse Don Juan a Symfonii č. 7 A dur Ludwiga van Beethovena. Changovou doprovodí Asian Youth Orchestra (AYO), který povede jeho spoluzakladatel a umělecký ředitel, dirigent Richard Pontzious.

"Houslistčino nadání je natolik vzdáleno běžným poměrům v řadách nás obyčejných smrtelníků, že nám nezbývá než pociťovat patřičnou úctu a žasnout nad tajemstvími přírody. Staří národové by jistě slečnu Changovou zpodobnili tak, že by ve své dokonalosti povstávala přímo z boticelliovské mušle," ocenili umění Changové v The New York Times.

Changová byla zapsána již v šesti letech na slavnou New York Juilliard School, v osmi debutovala s Newyorkskými filharmoniky vedenými světoznámým dirigentem Zubinem Mehtou Paganiniho houslovým koncertem č. 1. Vystupovala po celém světě s mnoha nejslavnějšími orchestry. Doprovázeli ji například Berlínští filharmonikové, Vídeňští filharmonikové, Chicagský symfonický orchestr, Losangeleská filharmonie, Filadelfský orchestr, Bostonský symfonický orchestr nebo Clevelandský orchestr. Pravidelně koncertuje v Rakousku, Francii, Německo, Itálii, Španělsko, Švýcarsko a Velké Británii. Její hru mohli obdivovat posluchači v Číně, Japonsku, Koreji, Malajsii, Singapuru, Austrálii nebo na Novém Zélandu. Objevila se po boku takových umělců jako jsou Pinchas Zukerman, Yefim Bronfman, Yo-Yo Ma, Isaac Stern nebo Wolfgang Sawallisch.

"Myslím, že hraní s mnoha různými orchestry způsobuje, že výkony a koncertní prostředí nejsou nikdy úplně stejné, takže se z vás nestane automatický pilot," konstatovala před časem.

Talentovanou Changovou, která byla od mládí označována za geniální dítě, v roce 2006 zpravodajský magazín Newsweek zařadil mezi vlivné a inspirující 20 Top Women a o dva roky později dostala prestižní ocenění Young Global Leader od Světového ekonomického fóra. Natočila dvě desítky alb, mimo jiné s Plácidem Domingem nebo americkým trumpetistou a skladatelem Wyntonem Marsalisem.