Seriál Teorie velkého třesku končí: Čeká nás poslední řada

Autor: ČTK - 
23. 8. 2018
06:40

Jeden z nejdéle vysílaných amerických sitcomů Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory) příští rok skončí. Oznámili to ve středu producenti série vysílané premiérově na stanici CBS. Komediální seriál o partě velmi nepraktických teoretických fyziků se za 11 sezon stal jednou z nejsledovanějších televizních show v USA.

Poslední dvanáctá sezona, jejíž díly se ve Spojených státech začnou vysílat koncem září, by měla být ukončena na jaře 2019.

„Společně s herci, scénáristy a celým týmem jsme nesmírně vděčni za úspěch show a chceme v závěrečné sezoně přinést velkolepé tvůrčí vyvrcholení celé série Teorie velkého třesku," uvedl v prohlášení produkční tým.

Seriál získal sedm televizních cen Emmy z celkem 46 nominací a přinesl věhlas herci Jimu Parsonsovi díky postavě asociálního génia Sheldona Coopera. Ten se stal hrdinou loni zahájené jiné série Mladý Sheldon dějově předcházející Teorii velkého třesku.

Průměrná sledovanost jedné epizody byla podle CBS v průběhu předposlední série 18 milionů diváků, což je více než jakákoli jiná americká televizní show. Představitelé hlavních rolí - vedle Parsonse například Johnny Galecki jako Leonard či Kaley Cuocová jako Penny - si podle médií vydělávali téměř milion dolarů (22 milionů korun) za díl.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
sronin ( 23. srpna 2018 10:05 )

Padlé na hlavu ? A proč soudíš vkus diváka tohoto seriálu ? Každý po svém, ne ? Na co se díváš ty ? Na Ulici a nebo na některou s barevných ordinací ?

djaba ( 23. srpna 2018 09:54 )

 Kapku padlé na hlavu a vkus diváka ještě více .Je jasné , že tady neplatí - hladový jako herec .

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa