Schwarzenegger junior se jako romantik poprvé představí divákům v Půlnoční lásce

Autor: Ivan D. Hladík - 
24. 2. 2018
09:00

O titul legendárního akčního hrdiny svého otce Arnolda Schwarzeneggera syn Patrick nepřipraví. Určitě ne letos, kdy do kin vstoupí film Půlnoční láska, ve kterém si poprvé zahrál jednu z hlavních rolí. Zato se může stát idolem dívčích srdcí!

Film Půlnoční láska podpoří májové romance svou českou premiérou 10. května. Kromě toho, že se bude snažit potěšit či motivovat všechny zamilované, představí v první hlavní roli také nadějného pokračovatele rodu Schwarzeneggerů. Patrick Arnold Shriver (24) je třetím ze čtyř potomků slavného Terminatora Arnieho Schwarzeneggera (70) a jeho bývalé ženy Marie Shriver (62). Po několika úspěšných pokusech v modelingu se mladík v herecké profesi má šanci předvést celému světu.

Podívejte se na upoutávku filmu:

Video Schwarzenegger junior se jako romantik poprvé představí divákům v Půlnoční lásce 10. května. • trailer - Vertical Ent.
1080p 720p 360p

Film je americkou variantou úspěšného snímku japonské produkce, kde byl v režii Norihira Koizumiho (37) uveden pod názvem Půlnoční slunce (Taijó no uta, 2006). Vypravuje příběh sedmnáctileté Katie (Bella Thorne, 20). Je stejná jako všechny dívky jejího věku – touží po lásce a štěstí v životě. Ten její je však poznamenán nemocí, vzácnou alergií, kdy pouhé sluneční světlo dopadající na její kůži může dívce způsobit i smrt. Přesto hodlá bojovat s osudem, zvláště když se setká s Charliem (Patrick Schwarzenegger). Mohou prožít letní románek navzdory slunci?

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa