Trap nářez v centru Prahy: Kayzo se předvedl na jedničku a vyprodal klub

Kayzova premiéra v Česku byla suprová.
Autor: shp - 
27. 8. 2017
12:30

Fandové trapu v Česku se mají suprově. Jedním z důkazů bylo premiérové vystoupení amerického DJe a jednoho z předních zástupců žánru Kayza. Ten přilákal tolik pařbychtivých posluchačů, že se mu podařilo vyprodat pražský Duplex.

Ke klubu jsme dorazili kolem půlnoci, kdy před ním stála docela dlouhá fronta. Do 10 minut jsme ale naštěstí byli uvnitř. Plný klub rozehříval John Noah, který valil svůj set na vlně big room a future housu. Jen na house se ale neomezil a všechny dostal hip-hop klasikou Dr. Dre ft. Snoop Dogg, Kurupt, Nate Dogg - The Next Episode. Parket parádně připravil pro hlavní hvězdu večera.

Nástup Kayza, se kterým jsme prohodili pár vět, když jsme ho potkali na Václavském náměstí na procházce, byl pompézní. Všichni vřeštěli nadšením a Kayzo se s tím nemazlil. Čekal nás nekompromisní set, ve kterém zazněly jeho pecky jako Kayzo - Born Again, trapstyle Kayzo - This Time nebo brostep Kayzo x Riot - Wake Up. I když se většina setu nesla ve stylu trapu, zazněl i hardstyle nebo psytrance.

Hodinu a půl dlouhý set Kayza uplynul jako voda. Blonďatý Američan ukázal, že prostě umí. Vyprodaný klub jasně svědčil o tom, že hlad Čechů po trapu je veliký. Po Ookayovi to byla další skvělá party, kterou jsme si užili. A rozhodně to nebyla poslední party, kde zazněl trap ve velkém. Již v říjnu přijede nejžádanější jméno z tohoto hudebního soudku. A není jím nikdo jiný než maskovaný Marshmello.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa