Promluvila matka teroristy Dominika: Byl vždy podivín. Trávil noci v lese a nosil u sebe nože

Autor: jh - 
16. 9. 2018
12:00

Dominikovi K. (25), který je v Česku obviněný z přípravy bombového útoku, hrozí až 15 let vězení. Mladý Slovák, který se z nepochopitelných důvodů přidal k radikální větvi islámu, přitom vyrůstal v slušné křesťanské rodině.

Dominik se svým radikálním vyznáním rád chlubil na sociálních sítích. Na mnoha fotkách je vidět se zdviženým ukazováčkem: pozdravem bojovníků IS. Poté co u něho česká policie našla přípravky pro výrobu výbušnin, skončil ve vazbě a hrozí mu vysoký trest.

V době, kdy Evropou stále obchází strašák terorismu, tato domácí kauza zvedla silnou vlnu pozornosti. Brzy vyšly najevo smutné a někdy až bizarní osudy Dominika a jeho rodiny.

Právě v den, kdy se kauza provalila, sloužila rodina z východního Slovenska zádušní mši pro jejich mladšího syna Samuela (†21), ten zemřel náhle a neočekávaně ve spánku.

„Valí se to na ně ze všech stran. Zemřel jim syn, Dominika chytla policie, otec jako živitel rodiny skončil na invalidním důchodu a matka, chuděra, právě přišla o práci na obecním úřadě. Lidé by je měli litovat, ne odsuzovat. Rodiče nemůžou za chování jejich syna,“ řekla deníků Plus JEDEN DEŇ blízká známá rodiny.

„Nezlobte se, ale nebudu nic říkat. Je to pro nás velmi nepříjemná záležitost,“ vyjádřila se matka Anna, kterou osud těžce zkouší.

Její třetí syn Dominik, který dnes používá jméno Abdul Rahman, byl údajně vždy podivín. Chodil neustále ve vojenském oblečení a noci trávil v nedalekém lese. S sebou také nosil vojenské nože, vždy připravené k útoku. Ani k pyrotechnice neměl od dětství daleko: jeho velkou zálibou byla příprava vlastních ohňostrojů.

Podivný je také fakt, že se Dominik se svým kamarádem stali svědky brutální vraždy. V roce 2009 našli v kaluži krve prodavačku z místní večerky. Útočník ji pobodal a nechal ležet před obchodem.

Video: Zeman navrhuje zrušení rozsudku v kauze H-System. A plánoval slovenský islamista v Praze teror? 

Video Zeman navrhuje zrušení rozsudku v kauze H-System. A plánoval slovenský islamista v Praze teror? - Blesk TV
1080p 720p 360p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
demokratura ( 16. září 2018 19:22 )

USA = terorista NO1 ,USA = sponzor terorismu NO1, občanskou válku v arabských zemích puče muslimského bratrstva vyvolaly USA Vůdci arabských revolt se školili za americké peníze http://www.novinky.cz/.../231298-vudci-arabskych-revolt... Řada mladých vůdců nynějších arabských revolucí získala americký výcvik a jejich seskupení dostávala finanční podporu z USA Operácia Cyclone 1979 - 1989 Operácia Cyclone bola operácia vedená CIA na podporu afganských povstalcov (ALKAJDA) v boji proti vojskám ZSSR v období 1979 – 1989. Šlo o jednu z najdrahších a najdlhších operácií v histórii CIA. Začala v roku 1980 a podpora bola vo výške 20. mil. dolárov za rok. V roku 1987 už ale dosahovali ročné náklady 630 mil. dolárov. fašistická diktatura USA ,na své nelegální okupační vojenské základně v Sýrii cvičí teroristické jednotky ,EU drží tlamu ,žádné sankce na agresivní USA nechystá http://www.novarepublika.cz/2017/12/rozvedka-informovala-o-priprave.html v Sýrii zatčeni důstojníci Britské SAS,američan, a izraelec , řídili odpor teroristů DAEŠ islámského státu - žádné předávání USA a Británii ale tyto teroristy popravit http://www.novarepublika.cz/2018/03/spojeni-mezi-britanii-daes-jiz-nelze.html Spojení mezi Británií a DAEŠ již nelze nijak skrýt islámský stát , terorismus řídí zrůdné fašistické diktatury usa a nato McCain se fotil s islámskými extrémisty a neonacisty! fuhrer republikánů v USA je terorista http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/mcadams-mccain-se-fotil-s-islamskymi-extremisty-a-neonacisty / V loňském roce se John McCain „zviditelnil", když se fotografoval s extremisty ze Sýrie a neonacisty z Ukrajiny, a dříve také společně s libyjským politikem napojeným na Al-Kájdu Británie plánovala výcvik a podporu stotisícové syrské teroristické opoziční armády http://zpravy.ihned.cz/svet-evropa/c1-62460960-britanie-planovala-vycvik-a-podporu-sto-tisi cove-syrske-opozicni-armady Assange: CIA nejenže syrské povsta

egyptanka ( 16. září 2018 16:35 )

Jeho bratr 21 zemřel neočekávaně ve spánku a prodavačku našel v krvi? Není potřeba oba případy znovu prošetřit?

baronessa ( 16. září 2018 15:20 )

Chudáci rodiče. Tolik neštěstí v jedné rodině.

alumno ( 16. září 2018 14:06 )

Jestli si myslíte, že vojáci ČR nebo SR v Afghánistánu bojují, jako to znáte z filmů, tak jste na velkém omylu. Jezdí se tam pro peníze, ne bojovat. Samozřejmě se může stát, že se připletou do cesty atentátníkovi, jako se to stalo nedávno, takže jistá rizika to přináší, ale o skutečném boji ve smyslu třeba světových válek apod. nemůže být řeč.

alumno ( 16. září 2018 14:03 )

Chápu to tak, že doposud si všichni mysleli, že byl jen svědkem, ale vzhledem k tomu, co všechno se o něm zjistilo v poslední doby je klidně možné, že ji zavraždil on. Já bych se tomu nedivila, je to hodně podivná náhoda a na náhody tohoto typu nevěřím. Rozhodně by to měli znovu prošetřit.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud