Matku s dcerou zasáhl v dovolenkovém ráji elektrický proud: Na hotelu se svíjely v křečích

Autor: DH - 
16. 9. 2018
09:42

Ženu s dcerou zasáhl na dovolené v Turecku elektrický proud. Skončily obě s popáleninami v nemocnici. Cestovní kancelář stížnosti ignoruje.

Měla to být poklidná dovolená v Turecku. Ta se ale proměnila v horor poté, co malá Amelia Hartnett (6), která si v tu chvíli hrála u dětského bazénku, šlápla na odhalený kabel od lampy, která osvětlovala bazén. „Amelia byla u bazénku a hrála si tam. Najednou jsem ji uslyšela, jak řve a brečí,“ popisuje Dannille Hartnett, matka dívenky. „Když jsem se pak otočila, uviděla jsem, jak leží na zemi a cloumá sebou, jakoby měla záchvat,“ dodává.

Matka se jí okamžitě snažila pomoci, ale pochopitelně dostala elektrický šok také a v tu chvíli už se na zemi v křečích svíjely obě dvě.

Velikým štěstím pro ně bylo, že jeden z hostů zachoval chladnou hlavu, holčičku pomocí kusu dřeva odtrhl od matky a ji samotnou pak také zachránil. Položil ji do stabilizované polohy, vyndal zapadlý jazyk a dal dýchání z úst do úst. Nakonec obě zraněné převezla sanitka do nemocnice a vyvázly s popáleninami prvního a druhého stupně.

Hotel se ke všemu postavil čelem, zaplatil za obě dvě všechny účty a lampu opravil. Horší už to bylo s cestovní kanceláří.

Paní Hartnettová už v Turecku pochopila, že to bude těžké, protože delegátka odmítala cokoliv řešit. Se stejnou ignorací se setkali i ze strany cestovní kanceláře po návratu domů. Společnost LoveHolidays si dokonce dovolila Danielle zablokovat na twitterovém účtu. Celou situaci nyní řeší celá Velká Británie.

Případ Kramný nabízí podobnost

Elektrický proud a dovolená? To nápadně připomíná případ, který několik měsíců otřásal celým národem. To když byl za vraždu své dcerky a manželky odsouzen na 28 let odnětí svobody Petr Kramný, který je měl údajně zabít elektrickým proudem v jejich hotelovém pokoji. Objevila se i verze, že se oběti dostaly do styku s obnaženými dráty při tom, když rodina odsunula noční stolek. Kramný dodnes tvrdí, že je nevinný.

 Video: Poslechněte si: Takhle volal Kramný pojišťovně, že mu zemřela manželka a dcera

Video Poslechněte si: Takhle volal Kramný pojišťovně, že mu zemřela manželka a dcera - Spolek Šalamoun
1080p 720p 360p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
xu-xu ( 20. září 2018 18:20 )

Krakonečník a jeho konečníkama a Satan s jeho strč do úlu... dva zaostalí senilové, který neumí diskutovat slušně na FB

..krakonos500 ( 20. září 2018 16:13 )

My ti rozumíme, nad takovou stránkou se jistě uděláš!

satanas ( 20. září 2018 12:14 )

Kdo to je-My? Srackine? VCera hnupe si mel-a pred pulnoci sledovat Barrandov..Tam presne ohodnotili "Kvalitu" diskuzi..Hnuj, odpad, diskriminace, manipulace,mazani prispevku Mladej Klaus to trefil na hlavicku! Ten se mi libi!! Tys na hlavicku asi spad!-la! Jinak to mozny neni!

xu-xu ( 20. září 2018 10:54 )

my na satana szereme čteme raději stránku FB: KRAMNÝ SEDÍ PRÁVEM

satanas ( 20. září 2018 09:29 )

DLuzis mi Zezulko odpoved NATO, jestli JAnousek sedi s Kramnym v jednom lapaku!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud