Italové prodávali kusy těl z Česka: Nakoupili je za pár šupů a prodávali draze sběratelům

Italové prodávali kusy těl z Česka: Nakoupili je za pár šupů a prodávali draze sběratelům.
Autor: dce - 
11. 9. 2018
16:03

Exhumované ostatky prodávala trojice „obchodníků“ z Itálie. Kostry, které zabavili milánští policisté, pocházely podle všeho z České republiky. Mělo se jednat o exhumované ostatky, které muži levně nakoupili a za pořádné peníze je prodávali sběratelům přes internet.

Výjev jako z hororu čekal na milánské policisty, kteří přišli na stopu obchodníků s lidskými ostatky. Uvnitř dvou zadržených balíků směřujících do Švýcarska a Spojených států našli lidské kosti. Dvě lebky v jednom z balíků odhalil rentgen zásilkové společnosti UPS.

Původně se policisté domnívali, že jde o výměnu vědeckých exponátů, to ale podléhá přísným pravidlům. Nakonec se ale podařilo dopadnout tři muže – účetního, IT technika a inženýra – kteří s ostatky nelegálně obchodovali.

Vyšetřování odhalilo, že muži ostatky nakupovali v České republice – například lebka je stála 100 euro (přibližně 2 500 korun), prodali ji ale až za šestinásobek (více než 15 000 korun).

Při prohlídce v domech tří obviněných mužů našli policisté devět lebek, dvě kompletní kostry, několik končetin a pánví. Policisté je zabavili a poslali na expertizy, které mají odhalit jejich stáří, už nyní je jisté, že nejde o nějak nové ostatky.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
tomik007 ( 11. září 2018 16:45 )

Drive se vyvazelo pivo a motorky a je videt ze bude lip

barracuda.sro ( 11. září 2018 16:14 )

Pročpak není u Kalouska diskuse??? Já mu chtěl popřát brzké uzdravení. A nakonec s Tebou mohli Italové kšeftovat Mirdo:

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud