Policista Jakub (†32) se ve službě vyboural na motorce: Přítelkyně oplakává jeho smrt

Autor: dce - 
10. 9. 2018
19:50

Tragická nehoda se stala minulý týden na Novojičínsku. Policista Jakub M. (†32) zde z neznámých příčin sjel ze silnice a naboural do stromu. Srážku ani přes rychlou pomoc záchranářů nepřežil. Jeho přítelkyně i další blízcí otřesnou smrt smrt oplakávají na sociálních sítích.

„Navečer 4. září 2018 došlo na Novojičínsku k tragické havárii motocyklu, který řídil policista. Z dosud zjištěných informací vyplývá, že motocyklista vyjel mimo komunikaci, načež motocykl narazil do stromu. Při havárii utrpěl službukonající policista zranění, kterým podlehl,“ uvedla policejní mluvčí Gabriela Pokorná.

Jakub M. tělem přerazil vedví strom u silnice. Proč k nehodě došlo, policie nadále vyšetřuje, alkohol byl při pitvě vyloučen.

„Osud mě připravil o muže, se kterým jsem chtěla strávit život… Nikdy tě nepřestanu milovat a nezapomenu, Kubíčku,“ smutní na Facebooku Jakubova přítelkyně Adéla.

Super kluk, na Zábřehu zanechal velkou stopu! Je to nespravedlivé! Moc to bolí!“ napsal Luděk. Smrt mladého dopravního policisty zasáhla desítky lidí včetně jeho kolegů. Upřímnou soustrast. Kuba byl bezvadný kamarád a super kolega,“ píše Petr.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Kate147 ( 13. září 2018 14:00 )

Kdyby se něco tak strašného stalo vašemu kamarádovi, známému nebo příbuznému určitě by jste si všechny níže uvedené komentáře odpustili. Čest Jakubově památce a klid pozůstalým.

liskabystrouska ( 11. září 2018 06:59 )

mohl ho vzit infarkt

pjotri ( 11. září 2018 03:02 )

Podle sily narazu jel jak prase. Napovida tomu i to, ze sjel mimo vozovku - proste ho to vyneslo v nejake, i mirne zatacce. Masina je svina, zvlast, kdyz se ji v zatacce nalozi, to pak jede jen rovno. Dotaz na rodinu: horsi fotky uz jste Blesku a na parte dodat nemohli?

odol ( 10. září 2018 23:39 )

 S pokladny jeho složky mu volali,že už jsou odměny a tak pospíchal...

demokratura ( 10. září 2018 23:31 )

motorkáři ,bohužel časté nehody Blesk podporuje Islámské teroristy v Číně UJGURY ,jsou známí svými častými teroristickými útoky pomocí nožů , jejich teroristický boss Rebíja Kadyrová žije v USA http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/563950/tvrda-prevychova-muslimu-v-cinskych-taborech-musi-ch valit-prezidenta-stranu-i-vlast.html Za sebevražedným útokem na čínskou ambasádu v kyrgyzském Biškeku, při kterém před týdnem zahynul útočník a tři lidé byli zraněni, stojí ujgurští povstalci. Oznámilo to vedení kyrgyzské tajné služby. Vykonavatelem teroristického útoku byl údajně příslušník Islámského hnutí východního Turkestánu (ETIM). víte kdo jsou Ujguři? jsou to islamisti v číně , jejich vedení Rebíja Kadyrová sídlí v USA ,odkud mečí o čínském utlačování islámských Ujgurů ( čínský islámský Havel ) a odkud USA řídí teroristické útoky ujgurů ,stejně jako řídí banderovské nácky, kosovské teroristy učk a umírněnou opozici syrské alkajdy, muslimské bratrstvo CIA Islámský narkostát KOSOVO , založilo NATO a USA v Evropě, hlavně jako cestu heroinu vyráběného v USA řízeném Afganistánu do Evropy muslimská džihádistka Rabíja Kadirová muezín Ujgurských muslimů v Číně páchajících denně teroristické útoky proti Číňanům http://zpravy.idnes.cz/do-prahy-prijela-vudkyne-odbojnych-ujguru-cinsti-diplomate-zuri-phk-/domaci.a spx?c=A090909_211119_domaci_ban h Bombový útok muslimů v Číně si vyžádal 31 mrtvých a přes 90 zraněných http://www.denik.cz/ze_sveta/cinsti-muslimove-hazeli-na-trzisti-vybusniny-31-mrtvych-90-zranenych-20 140522.html Ujguři musliští džihádisté mají centrum terorismu v USA , matku Ujgurů nazývají disidentka ,je to další alKajda USA a důkazy Ujgurští muslimští teroristé podporovaní USA povraždili v Číně dalších 96 lidí http://www.denik.cz/ze_sveta/utoky-maskovanych-ozbrojencu-v-cine-staly-zivot-96-lidi-20140803.html

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud