Dvě tragédie na kolejích: Vlak zabil muže na Moravě, dalšího člověka u Příbrami

Autor: ČTK - 
9. 9. 2018
20:23

Rychlík v železniční stanici v Uherském Hradišti dnes srazil člověka. Kvůli nehodě nejezdily vlaky mezi Uherským Hradištěm a Ostrožskou Novou Vsí, informovaly České dráhy na svých internetových stránkách. V podvečer pak došlo k další tragédii, když provoz mezi Příbramí a Milínem na více než dvě hodiny přerušila další nehoda.

Při nehodě nebyl nikdo z cestujících ve vlaku zraněn. Hasiči cestující evakuovali pomocí dodávky,“ hlásila v neděli k nehodě v Uherském Hradišti mluvčí Českých drah Vanda Rajnochová. Vlak Rx 892 tam smetl člověka, policie okolnosti srážky vyšetřuje.

Vlaky kvůli nehodě nejezdily mezi Uherským Hradištěm a Ostrožskou Novou Vsí. Vlakové soupravy jezdily po trati z Uherského Hradiště přes Kunovice a dál na Veselí nad Moravou.

Chodec v kolejišti u Příbrami zraněním podlehl

K další tragédii došlo u Příbrami, kde v neděli v podvečer srazil vlak člověka. Chodec utrpěl zranění, kterým podlehl, řekla ČTK policejní mluvčí Monika Schindlová. Nehoda se stala před 17:00. „Přijali jsme oznámení na linku 112, že je přejetý člověk v kolejišti u Příbrami,“ uvedla Schindlová. Náhradní dopravu zajišťovaly autobusy, provoz se podařilo obnovit v 19:15. I zde okolnosti nehody policisté vyšetřují.

Rychlík dnes ráno v železniční stanici v Uherském Hradišti srazil člověkaRychlík dnes ráno v železniční stanici v Uherském Hradišti srazil člověka | 

Video: Řidič kamionu do cesty osobnímu vlaku, před dvěma lety na stejném přejezdu zemřel řidič traktoru

Video Řidič kamionu do cesty osobnímu vlaku, před dvěma lety na stejném přejezdu zemřel řidič traktoru - Hynek Zdeněk, blesk.cz
1080p 720p 360p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud