Chlapce (†4) ve Svitavách zabila padající socha, kterou shodily dvě děti

Autor: shp - 
4. 9. 2018
20:54

Neskutečná tragédie se stala u fotbalového stadionu ve Svitavách. Na chlapce (†4) tam spadla dřevěná socha, která tam zůstala nezabezpečená po tradičním řezbářském sympoziu. Dítě se už nepodařilo zachránit.

Řezbářské sympozium skončilo v sobotu. Vzniklo při něm deset výtvorů. Jenže sochy organizátoři nechali na místě hřiště před stadionem. Podle informací TV Nova na jednu ze soch vylezly dvě malé děti.

Nezabezpečená socha spadla právě na čtyřletého chlapce, který byl v nesprávný okamžik na nesprávném místě. Kolem jel jenom na kole. Hoch utrpěl zranění tak vážná, že jim podlehl. Zachránit se ho i přes snahu zdravotníků nepovedlo.

Došlo k vážnému zranění dítěte, ale vzhledem k jeho věku nebudeme poskytovat žádné další informace,“ řekl mluvčí záchranné služby Aleš Malý. Policie poskytla rodičům intervenční pomoc a případ nadále vyšetřuje a hledá viníka, který sochy nezabezpečil.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
5nastolevceskych ( 5. září 2018 21:24 )

Krásná demagogie, soudruhu. Socha nebyla zlikvidována, jak tu lžeš, soudruhu, a opravu zaplatil tatínek. Krásně si chrochtáš slastí nad zmrzačením toho kluka.

majojo ( 5. září 2018 11:02 )

Jenže ten zpovykanej synáček byl zletilej a na tu sochu vylezl v rauši sám. O tom, že zlikvidoval kulturní památku, není v tvém příspěvku ani zmínka.

5nastolevceskych ( 5. září 2018 09:01 )

Když v podobném případě spadla socha na syna Béma (ODS) a rozdrtila mu ruce, pravou mu museli amputovat, tak se levice jajíkala slastí nad zmrzačením kluka a v liháči bouchly šampusy.

singhaja ( 5. září 2018 06:13 )

 JSTE DEM ENTI, VSICHNI CO RIKATE PROC TAM LEZLI. VY JSTE ASI NIKDY NEBYLI DETI.

mesalina ( 5. září 2018 04:29 )

bych neřekla, že zvědavé, ale nevychované. po sochách se nelozí, ani po cizích věcech, to jim asi rodiče zapomněli říct...a zopakuj si gramatiku

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud