Vaneska (5) pláče po mrtvé mamince, říká děda. Žena zemřela při autonehodě

Autor: msj - 
4. 9. 2018
20:00

Při autonehodě jí zemřela maminka. Tatínek je ve vážném stavu v nemocnici. Vanesce (5) se po rodičích moc stýská. Otec holčičky leží na jednotce intenzivní péče, takže se o dívenku starají prarodiče.

Situace je to těžká. Vnučce se stýská po mamince i po tatínkovi. Toho zatím navštívit nemůže. Je hrozně statečná. Je to pro ni těžké,“ svěřil se dědeček Vanesky Jaroslav Lepšík v rozhovoru pro TV Prima.

V České Lípě se nyní vybrala finanční pomoc právě pro Vanesku a jejího tatínka. Vybralo se krásných dvacet tisíc a rada města bude jednat o dalších šedesáti tisících. Dále pak město bude zřizovat veřejnou sbírku s transparentním účtem, na který bude moci přispět kdokoli.

Nevím, jak těm lidem poděkovat. V takovéto situaci jsem nikdy nebyl a ani jsem se do ní nikdy dostat nechtěl,“ pokračoval dědeček. K nehodě, při níž zahynula maminka Vanesky, došlo 8. srpna u Doks. Na frekventované silnici 38 se osobní vůz střetl s protijedoucí kamionem.

Dívenky rodiče se společně s kolegy vraceli z noční směny. Tři cestující včetně maminky srážku nepřežili. Její tatínek se nyní nachází na jednotce intenzivní péče v liberecké nemocnici. „Opravdu jsem za to hrozně rád, že bude mít syn s vnučkou do budoucnosti, když už je to takové neštěstí,“ uzavřel dědeček.  

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
ja-stana ( 4. září 2018 22:27 )

Jeden by se až rozplakal, kdyby nevěděl že srážku zavinili oni, tak to laskavě nepište, jako by kamion vjel do protisměru.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud