Kokainem na penisu zabil lékař blondýnku (†38). Ať shnije v base, hřmí její otec

Autor: shp - 
4. 9. 2018
17:39

Přední plastický chirurg Andreas Niederbichler (42) z Německa vypadal jako špičkový doktor, žil však dvojím životem. Jeho zálibou byl sex s ženami pod vlivem drog. Jednu ze svých pacientek tím podle všeho zabil. Blonďatá Yvonne M. (†38) zemřela poté, co lékaři provedla orální sex. Chirurg si totiž posypal svůj penis kokainem.

Německá média uvedla, že Niederbichler se s Yvonne M. seznámil přes online seznamku. Ona svolila k tomu, že mu provede felaci, ale netušila, že si chirurg své mužství posypal drogami. Blondýnka při sexuálním aktu zkolabovala.

Vzhledem k tomu že lékařův byt je na pozemcích kliniky, byla u něj doma ambulance téměř ihned. Po převezení do nemocnice ale žena zemřela. Později vyplynulo na  povrch, že pro Niederbichlera šlo o běžnou praxi při intimních hrátkách.

I další ženy, se kterými se zapletl, totiž jevily známky intoxikace. „Oběti, které byly vyslechnuty, vypověděly, že jim bylo na setkáních špatně. Všechny měly příznaky reakcí na narkotika,“ uvedl podle Daily Mailu vrchní žalobce Hal Roggenbuck.

Otec Yvonne M. nyní však podle německého Bildu tvrdí, že jeho dcera nebyla pouhou známostí přes internet. Mělo jít o jeho pacientku. „Slíbil nám, že naši dceru uzdraví, teď je mrtvá. Byla velmi krásná a šlo o jeho pacientku. Dvakrát ji operoval kvůli zánětu šlach,“ prohlásil.

64letý otec prodělal poté, co se dozvěděl o smrti své dcery, infarkt. Nyní si přeje, ať Niederbichler shnije ve vězení. „Kdyby zemřela při nehodě, smířili bychom se s tím. Ale ne takhle. Zaslouží si doživotí, cokoliv jiného by nebylo spravedlivé,“ dodal otec.

Niederbichler nebyl dosud umístěn do vazební věznice. Na soud čeká v léčebně, kde podstupuje program, který by ho měl zbavit závislosti na drogách. Obviněn je z vážného ublížení na zdraví, které vyústilo ve smrt Yvonne M.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Antonin Blaha ( 5. září 2018 11:31 )

 A takova to byla podle tatinka svetice😂😂😢

dajka123 ( 5. září 2018 06:39 )

On ji nezabil. Alergickou reakci nebo předávkovat se můžeš i lékami na předpis nebo na injekci od bolesti. Mě spíš zarazilo, že bafá ptáka svému dr. závislému na drogách, což tobě zřejmě přijde normální.

DruhyKomunista ( 4. září 2018 23:58 )

Ze ty nepolykas?

sores ( 4. září 2018 23:09 )

Smrt za smrt kterou ten do.by.tek, hnu.sá.k zavinil! Doktoři jsou d.o.by.t.ko.vé, myslí si že jsou bozi.

amerlock ( 4. září 2018 22:48 )

a takovej to byl slušnej doktor))

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud