Znetvořené tělo mladičké modelky našli na jachtě starého miliardáře: Tohle by rodina neměla vidět, vzkázal lékař

Autor: lm - 
4. 9. 2018
11:17

Záhadnou smrt australské modelky řeší řecká policie. Krásnou Sinead McNamara (†20) našli mrtvou na jachtě mexického miliardáře Alberta Baillèrese (84). Boháč zatím k případu mlčí. Úřady varovaly rodinu, aby se nejezdili podívat na Sinead do márnice.

Australská instagramová modelka byla nalezena v pátek bez známek života zamotaná v provazech na zádi luxusní superjachty, která byla zakotvená v Argostoli na Kefalonii. Podle řeckého koronera zemřela na oběšení a zatím to vypadá, že šlo o nehodu či sebevraždu.

Sinead McNamara (†20) pracovala na palubě šestipatrové superjachty „Mayan Queen IV“ (Mayská královna čtvrtá), jejíž hodnota se odhaduje na čtyři miliardy korun, letos od května. Osudný den měla svou poslední směnu, po které měla odcestovat za rodinou. Tělo objevil kapitán jiné jachty, který zalarmoval pomoc. Mladou modelku se podařilo ještě oživit, cestou vrtulníkem do nemocnice ale zemřela.

Superjachta patří mexickému miliardáři Albertovi Baillèresovi (84), který podniká v těžebním průmyslu a Forbes ho označil za 143. nejbohatšího muže světa (jeho majetek se odhaduje na 214 miliard korun). Na jachtě trávil prázdniny se svou rodinou, podle médií však odletěl domů nejspíš už v úterý a se smrtí mladé modelky tak patrně neměl nic společného. Miliardář se k tragédii také zatím nevyjádřil a po svolení policie jeho jachta promptně opustila řecké vody.

Rodina mladé krásky už je na místě tragédie. O její smrti se dozvěděli zrovna, když byli na cestě za ní, aby spolu strávili pohádkovou dovolenou v Řecku. Koroner jim doporučil, aby za Sinead nechodili do márnice. Prý by ji „v takovém stavu neměli vidět“. Řecká policie se případem nadále zabývá.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
fotrpjotr ( 4. září 2018 23:37 )

Neužitečná osoba.

Medusa ( 4. září 2018 21:05 )

 Trochu mi tam nesedí označení “krásná modelka”. Zadek jak kobyla, prsa nulky a obličej samou vrásku (ty brázdy na čele nemá ani leckterá čtyřicítka). Tipuju, že slečna z pozice pokojské a levnějšího eskortu pro personál (třeba je to součást zame benefitů pro kormidelníka a kuchaře) přičichla k luxusu a teochu jí to vlezlo do palice. A když se začla chovat jako nána, stala se zkrátka někomu nepohodlnou. Případně následek jednorázového šuku. Těžko je na světě spolehlivější antiko.

Bystrozraky ( 4. září 2018 20:51 )

Když si tím vydělává? Má ji tak, jako Ty svoji lopatu, jsi poněkud primitivní. Já vím komentovat život těch hajzlů k tomu svádí.

skaara ( 4. září 2018 20:49 )

Budete se divit, ale ta dívka tam skutečně pracovala jako KUCHAŘKA a částečně jako uklízečka. S majitelem lodi a jeho rodinou nikdy nepřišla do kontaktu, byla prostě jen pomocný personál a mezo personálem bych taky hledala jejího vraha.

Bystrozraky ( 4. září 2018 20:48 )

Hodně peněz produkuje zvrhlíky a málo taky.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud