Miliardářská dědička Rezešová zabila za volantem 4 lidi, řídit však může dál

Autor: ital - 
2. 9. 2018
13:20

Za dopravní nehodu v roce 2012, při níž zahynuli 4 lidé, dostala devítiletý trest vězení. Po podmínečném propuštění, které následovalo poté, co si odseděla dvě třetiny trestu, jí stále zůstal udělen zákaz řízení motorových vozidel po dobu 8 let. Tento zákaz však platí pouze pro Maďarsko. V ostatních zemích může údajně řídit nadále.

V roce 2012 na maďarské dálnici narazila Eva Varholíková-Rezešová pod vlivem alkoholu do vozidla, které následně vzplanulo. Tři lidé v autě zemřeli na místě a další žena byla těžce zraněna. Poraněním po převozu do nemocnice podlehla.

Rezešovou odsoudili nejdříve k šesti, později k devíti letům vězení. Po odpykání dvou třetin trestu zažádala o podmínečné propuštění. Budapešťský soud její žádosti vyhověl za příkladné a bezkonfliktní chování v průběhu výkonu trestu. Stále jí však platí zákaz řízení motorových vozidel, který byl udělen na 8 let.

Maďarský deník Magyar Idők, který na tuto skutečnost poukázal, však uvedl, že toto nařízení se vztahuje pouze na území Maďarska. To znamená, že v ostatních zemích nadále řídit může. Mluvčí Hlavní prokuratury Peštianské župy Csilla Gyugyiová sdělila: „Zákaz se týká výhradně území Maďarska!“

V dalších zemích dle jejích slov toto soudní nařízení neplatí. Znamená to tedy, že žena, jež během řízení pod vlivem alkoholu zabila čtyři lidi, může nadále usedat za volant?

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
sores ( 3. září 2018 10:41 )

Takové vražedkyni zfetované a ožralé sebrat řidičák na doživotí!! Hnus zákony v celém Československu!!! Kdo má prachy je vítěz!! Může vesele zabíjet a ožírat se, máme nejnižší tresty na světě.

starypes ( 3. září 2018 07:27 )

Ne, to jsem neviděl. A viděli jste někdy kikány s auty na STK? Tak se někdy podívejte, jak tam kolem nich obskakují a klaní se jim skoro k zemi. Hnus!

prvosienka ( 3. září 2018 04:17 )

primitývny čech,,, musel si si rypnúť že_?

maarcy ( 2. září 2018 20:01 )

Pokud máte peníze, tak ten řidičák ani nepotřebujete. Pokud něco provedete nebo vás chytí policajti, tak to budou oni, kdo bude potrestaný. A viděli jste někdy naše hnědé spoluobčany za volantem autoškoly?

tomik007 ( 2. září 2018 18:13 )

CZOBOLANDJANKAM by meli ridicaky zakazat

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud